S.V.C.- junioren 11 In een sportieve wedstrijd hebben we toch de punten aan Montagnards moeten laten. Binnen 5 minuten was J. van Rhee al dicht bij een doelpunt, maar via de paal ging de bal weer het veld in. Er volgde een tegenaanval van Montagnards; een ongelukkig moment en het was 0 - 1 Nog voor de theepauze was het 0-2 In de 2e helft hebben we hard gewerkt, maar het was toch Montagnards dat op 0 - 3 kwam. In de laatste 5 minuten een vrije trap van M. Baltussen naar J. van Shee, die 3 naa omspeelde en met een harde kogel werd het 1-3. De eer was gered. Uitslagen zaterdag 2? november E.W.C. A' - Castenray A 0-1 E.W.C. B - Castenray B Venray D - Castenray D 9-0 Resia E - Castenray E k - 1 Programma saterdag k december Castenray A - B.V.V. A 15-00 uur Castenray B - Venray 33 13.30 uur Castensy D - Wanssum D 11.00 uur Castenray E - Swolg. Boys E 10.00 uur Zondag_5 december Zaalvoetbal in "De Wetteling" te Venray. D-elftal 8.00 - 9.00 uur Vertrek 7.30 uur E-elftal 9.00 - 10.00 uur Vertrek 8.30 uur Zaterdag 11 dec. Wittenhorst D - Castenray D 11.00 uur vertrek 10.00 uur E.W.C. Al - S.V.C. A 1 0-1 Castenray behaalde afgelopen zaterdag in een spannende wed strijd de tweede overwinning van dit seizoen en nam daarmee schitterend revanche voor de eerder deze competitie geleden nederlaag tegen hetzelfde Well. De blauw-witte formatie nam al vroeg in de wedstrijd de achteraf beslissende voorsprong toen Geert Stiphout een wegens hands toegekende strafschop feilloos benutte. E.W.C. drong in het verdere verloop van de eerste helft weliswaar aan, maar de S.V.C.-uitvallen waren zeer gevaarlijk. In de tweede helft nam de druk op het Castenray-doel met de minuut meer toe, maar juist in die fase, hadden Herwin Sellings (maaide over de bal) Henk Vollenberg (alleen voor de doelman) en Caro Versteegen (spetter op de vuisten van de E.W.C,-goalie) de strijd in Castenrays voordeel moeten beslissen. Zo bleef Well in haar kansen geloven en. kreeg dan ook nog de hulp van de scheidsrechter, die in een mengelmoes van spelers een handsbal meende te hebben gezien. Evenals enige weken geleden in Meerlo was Henk Versteegen ook nu op zijn post en keerde met enig geluk de ingeschoten bal. OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11