9 Venraj_2_-_GastenraY_52_r_£ Het hooggeklasseerde Venray heeft verdiend gewonnen, maar is wel door het oog van de naald gekropen. In de eerste helft een sterker Venray, maar we gaven toch goed partij. Dat het met rust 3-0 voor Venray was, kwam doordat we enkele ongeluk kige doelpunten tegen kregen. In de 2e helft dacht Venray, maar kalm aan, de buit is binnen, maar ze kwamen bedrogen uit, want Castenray ging steeds beter voetballen. Het was W. Strijbos, die op links de bal kreeg en 3 »an passeerde; deze schoof de bal door naar J. Volleberg, die een een twee aanging met J. van Rhee en net was 3-1. Na 10 minuten werkte de keeper van Venray de bal niet goed weg en J. Volleberg was er als de kippen bij; 3-2. We hebben toen nog even alles op alles gezet, J. van Rhee schoot nog een keer tegen de paal, maar een gelijkspel zat er niet meer in. Zondag komt de geduchte tegenstander Bergen op bezoek. We zijn dan gastheer, willen we d«n ook gastheer blijven. Laten we ons niet gek maken, maar hun met voetballen de baas blijven. - - Hopenlijk zijn de weergoden ons gunstig gezind. I®||±S|êl'?i2r.r_9§stenray_2 De beste ploeg, die ook nog de meeste doelpunten scoorde, ging zondag jl. met lege handen thuiswaarts. Vooral in de eerste helft hebben de blauw-witten uit Castenray getoond dat ze best leuk konden combineren, waarbij vaak al vanuit de achterhoede leuke aanvallen opgebouwd werden. Iets wat we vooral in de laatste paar wedstrijden gemist hebben. In de twintigste minuut wierp dit zijn resultaat af, nadat Jac Seykens de bal van Toon Heidens aangespeeld kreeg, een paar spelers passeerde en scoorde. Ysselsteyn was duidelijk aangeslagen en het gekanker begon. Jammer dat de nek var. Jac Seykens niet een paar cm langer is, anders hadden we zelfs een 2-0 voorsprong kunnen opbouwen. De snoekduik was uitstekend die hij lanceerde op de voorzet van Jos Buddiger, maar helaas. Kort hierna begon het geklungel, waaruit de 3 tegendoelpunten van Ysselsteyn ontstonden. Een bal wordt door den Castenray-apeler uit het strafschopgebied weggewerkt, een Ysselsteyn-speler loop in de baan van het schot en loopt de bal erin. Slechts enkele minuten later een misverstand in de Castenray-defensie en er wordt aan de verkeerde kant gescoord. Weer enige minuten later nog zo'n situatie en Ysselsteyn staat op 3 - 1 We zullen er verder maar geen woorden aan vuil maken, het is gebeurd, volgende keer maar weer bete2. Positief was in ieder geval wel, dat de sfeer in de ploeg er niet onder leed. Sr werd vol energie door gevoetbald. Fiergenovend is ut dan zo ver dat ut boerenbrudspaar 1985 bekend gemakt zal werre Dit motte zeker init korame make. Je verwaagte dan ok iederiën en allemol. Ik wiet zeker as ge nie komv dat ge der spied van kriegt. Gezied gewaarschuwd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9