FANFARE "Dorpsklank'' 4 Examens Deze week zijn aan de Venrayse Muziekschool de examens afgenomen voor graden- en Hafa-opleiding, Van onze vereniging zijn er 12 leden, die opgegaan zijn voor een A, B of G diploma. In de volgende "Schans" zullen we berichten of allen met goed gevolg de betreffende cursus afgerond hebben. Vorige week zaterdag zijn ook de I.V.M. getuigschriften uitgereikt. Uit Castenray slaagden de volgende leerlingen voor de I.V.M.-cursus: 1Maria Camps 2. Christel Dinghs 3. Kim Hoeymakers 4. Karin Jacobs (met lof) 5» Leonie van Osch (met lof) 6. Mariëlle Tacken 7. Ellis Vennekens We wensen alle geslaagden van harte proficiat en veel succes met een eventuele vervolgcursus. Intocht St. Nicolaas a.s. Zondag brengt St. Nicolaas weer zijn jaarlijkse bezoek aan Castenray. Onze fanfare zal e.e.a. muzikaal opluisteren. We verwachten alle muzikanten om uur bij de lagere school. Vandaar vertrekken we gezamenlijk naar Piet Jenniskens (Tunnelweg) om de Sint en zijn knechten af te halen en te begeleiden naar het gemeenschapshuis. Denk s.v.p. aan de harpjes. Maandag 29 november: bestuursvergadering bij W. van Renschj om 20.00 uur Agenda: 1. Opening 2. Notulen 3. Parochiefeest 1983 k. Uniformenfonds 5. Vacature bestuur 6. Wat verder ter tafel komt Rondvraag 8. Sluiting Play-in Merselo Al sedert enkele jaren wordt er tijdens de Muziekfeesten in Merselo een Play-in georganiseerd voor jeugdorkesten (zaterdag voor Pinksteren). Ook in 1983 zal deze muziekhappening voor de jeugd weer plaatsvinden, 's Morgens zijn er groepsrepetities o.l.v. deskundige dirigenten, waarna 's middags een gezamenlijke repetitie en de uitvoering van de werken volgen. Onze vereniging heeft dan wel geen jeugdorkest, maar er bestaat toch voor individuele muzikanten of een kleinere groep de mogelijkheid om deel te nemen. Gedacht wordt aan jeugdleden tot +17 jaar met een A of B diploma. Zijn er van onze fanfare jeugdleden die hiervoor belangstelling fcebben' dan kunnen ze contact opnemen met J. Strijbos (gaarne vóór zaterdag k december a.s.). Uiat jammer, als u niet van vis houdt! lil U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen vermennen met overheerlijke vis!!!! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. ISVIS. ...VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4