stichting begeleiding jongeren en hun milieu Castenray D - Leunen D 5-3 Na vele nederlagen eindelijk de eerste overwinning. Na 2-0 achter stand in de 1e helft werd Eddy Philipsen agressief en scoorde. Het werd daarna- 1-3 voor Leunen. Daarna was er rust. In de 2e helft ging Castenray er flink tegenaan. Door een goede corner van Bob Weijs kon Edwin Dinghs scoren door een mooie kopbal. Daarna, na een goede voorzet van Leon Peeters scoorde Marco Classens (2a). In de laatste minuut kwam Rob Wei js aanzoeven en schoot de bal in. De goed keepende Dennie Wismans was ook in topvorm. Proficiat Jongens. Inkie. Holthees E - Castenray E 1-5 Eerst mochten we warm lopen, maar na het fluitsignaal moesten we beginnen. We renden allemaal naar de aftraplijn, waar Leon Strijbos mocht kiezen welke kant we kregen. Holthees kreeg de aftrap. Na ongeveer 5 minuten kwam een speler van Holthees voor onze goal; de keeper schopte de bal verkeert weg, zodat Holthees makkelijk kon scoren, 1-0. Wij waren nog lang niet moe, maar Holthees werd al zwakker. Al gauw had Leor. de bal en rende naar voren en scoorde 1-1. We waren heel blij. De tweede helft ging veel beter. Alweer had Leon de bal te pakken en scoorde weer; 1 - 2. In de de minuut werd het 1-3 door een eigen goal van Holthees. Het bleek nu toch dat Holthees niet veel conditie had. Toch werd het nog een keer gevaarlijk, maar onze keeper schopte de bal weg. In de He minuut was het weer Leon die scoorde; 1 -k. Even voor het eindsignaal werd Leon in het strafschopgebied onderuit gehaal en kreeg een penalty toegekend. Hij nam een aanloop en schoot de bal keihard in. 1 - 5« Toen klonk het eindsignaal. We hadden gewonnen. Ga zo door jongens. Nutte 1 en Nutte 2. De Stichting Begeleiding Jongeren en hun Milieu is een kinderbeschermingsinstelling, die zorg heeft voor kinderen en gezinnen, waar problemen z$n ont staan b£ het volwassen worden en opvoeden. Deze hulp wordt vooral geboden door kinderen in een nieuwe omgeving te plaatsen, waarin ze zich los van thuis kunnen ontwikkelen, omdat dit thuis om welke reden dan ook niet mogeljjk is. Cm dit mogelijk, te maken zoekt de stichting opvanggezinnen, b$ wie een jongere tjjdeljjk warmte en genegenheid kan vindai zonder dat hem/haar dat gaat benauwt. %'ilt u zich als opvanggezin aanmelden dan kan dit onder verkrijging van alle gewenste informatie hij: Stichting Begeleiding Jongeren en hun Milieu Tegelseweg 18 5912 BH Venlo tel. 077 - 19019

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 15