L. V. B. DORPSRAAD 11 Op maandag 25 oktober a.s. houden wij onze jaarlijkse feestvergadering. Wij nodigen uit, deze feestvergadering bij te wonen, die begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Het feestprogramma is als volgt: - Opening. - iCoffie met vlaai. - Optreden door het uit 6 personen bestaande gezelschap "Moec" uit Deurne. - Pauze. Traktatie. Verkoop van loten. - Optreden door het gezelschap "ïioec" - Loterij mot mooie prijzen. Wij hopen allen tijdig aanwezig te zien en wensen U bij voorbaat oon plezierige avond toe. To t maandagavond Y2££i2S_Z££SaS2£i2S_dorpsraad van oktober 1982 bij H. van Rh.ee. 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. Opmerking: de foto club voor de parochiefeesten ie aan het werk. Limagaai het weghalen van de gasleiding bij niet-gebruikers is opdracht van hogerhand van het landelijk overkoepelend orgaan voor gasbedrijven. 3. De heer H. Willemsen blijft voor deze periode adviserend lid van de dorpsraad. Nieuwe commissieleden uit Castenray zijn: dhr. H. Pingen in ruimtelijke ordening dhr. J. Strijbos in jeugd-sportzaken. k. Mededelingen. - Aan de Lollebeekweg loopt bij enkele percelen de berm af naar de tuinen, zodat hier flink wateroverlast ontstaat. Dit wordt doorgegeven bij de gemeente. - De lijst van onderwerpen waarover de dorpsraden door de gemeente om advies zullen worden gevraagd is uitgebreid met enkele punten. 5. Rondvraag. - Jaren geleden zijn waardevolle kazuifels, welke aan de parochie geschonken zijn, zoekgeraakt. Men probeert uit te zoeken waar deze gebleven zijn. De dorpsraad geeft dit door aan het kerkbestuur. - De voorzitter sluit de vergadering. - De volgende vergadering wordt gehouden op 3 november a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11