S.V.C.- junioren 8 =li B =2 2-1 S.V.C. leed in de uitbeurt tegen de reserves van America een verdiende maar enigszins geflatteerde nederlaag. De Castenray- ploeg liet vooral in defensief opzicht de nodige steken vallen, maar daarmee is de kous niet af, want ook het ongelukkig score verloop speelde Castenray wel degelijk parten. De wedstrijd kan eigenlijk in drie fases verdeeld worden. In de eerste fase moest S.V.C, knokken tegen een vroeg in de wedstrijd opgelopen achterstand. Een America-schot ketste via de lat terug in het veld, caramboleerde daar gelukkig voor de voeten van een geelhemö, die met dit buitenkansje wel raad wist. Toen laatste verdediger Christjan Broere even daarna te nadrukkelijk aan de noodrem trok en daarmee een penalty veroorzaakte, liep America zelfs naar 2-0 uit. In de tweede fase slaagde S.V.C. er langzaam maar zeker in het spel naar- de America-heift te verplaatsen en kwam via een schitterend solo-doelpunt van John Versteegen zowaar op 2-1. De tweede helft beloofde dan ook nog van alles voor S.V.C.maar helaas sloeg het noodlot al vrij snel in dat tweede part toe. De toenemende Castenray-druk leverde na een handsbal een penalty op, welke echter niet werd verzilverd. De withemden vochten met de moed der wanhoop verder tegen dit sterke America, maar moesten een kwartier voor tijd de definitieve nekslag verwerken, toen de tegenstander uit een vrije trap de 3-1 liet aantekenen. In die derde fase liep de score dan toch te hoog op. Een gedemoraliseerde S.V.C.-ploeg moest met lede ogen toezien, hoe de tegenstander nog tweemaal het net achter Wim Künen wist te vinden. Uit een corner en opnieuw een vrije trap kwam de eindstand op het scorebord. Tekenend voor deze wedstrijd was toch wel het feit, dat maar liefst doelpunten uit zogenaamde dode spelsituaties tot stand kwamen?® Gelukkig slaagde 11 jong-Castenray" erin met de volle buit uit America terug te keren en daarmee de eerste kostbare puntjes van dib seizoen te veroveren. Proficiat mannen1 OSCAR 2. 0 - A 2-5 15.00 uur 11.00 uur 10.00 uur öitslagen zaterdag 25 eegtembe* Castenray A - H.R.C. A Castenray B - Stormvogels B Merselo A - Castenray A Castenray B is vrij Swolg. Boys D - Castenray D Castenray E - Resia E oktober Castenray A Waarschijnlijk een vriendschappelijke wedstrijd; Castenray B Zie publikatie volgende week Castenray D - Swolg. Boys D 11.00 uur (beker) Castenray E - Lcttum E 10.00 uur (beker) vertrek 1A.00 uur vertrek 10.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 8