iRabobank S1 12 Bij de te bouwen woningwetwoningen diende een aantal kleinere woningen ontworpen te worden omdat de rijksoverheid eist dat plus minus 40 van de te bouwen woningen zgn. kleinere woningwetwoningen moeten zijn. Met betrekking tot het te bouwen aantal premie A woningen moet de kanttekening gemaakt worden dat deze verkocht moeten zijn alvorens met het bouwen begonnen wordt. Wanneer kan met bouwen begonnen worden? Met bouwen kan pas begonnen worden wanneer de overheid er haar goedkeu ring aan heeft gegeven. Omdat diezelfde overheid nogal krap in de financiën zit, is het mogelijk dat die goedkeuring nog even op zich zal laten wachten. De gemeente Venray en de Woningbouwvereniging zullen alles in het werk stellen om te bevorderen dat alle goedkeuringen op zo kort mogelijke termijn afkomen. Dat zij daarbij afhankelijk zijn van de toewijzing van een woningcontin gent zal langzamerhand voor iedereen duidelijk zijn. Wanneer voor een onvoldoende aantal woningen contingent afgegeven wordt, zal in de dorpen waar bij de vorige bouwronde geen woningen gebouwd wer den het eerst gestart worden. Er wordt gehoopt dat dergelijke "noodgrepen" echter niet nodig zullen zijn en dat het totale plan zeker begin 1983 in uitvoering genomen kan worden. Studenten opgelet!! - U hebt een studieperiode achter de rug. - U besloot uw kennis nog meer te verruimen door de volgende stap te zetten naar het wetenschappelijk onderwijs. - U hebt vele zaken moeten regelen (studiebeurs, kamer, boeken, huisraad). - U hebt mogelijk uw risico's nog niet geregeld zoals bijvoorbeeld: ziektekosten, aansprakelijkheid, brand, inbraak, ongevallen. Neem dan kontakt op met de Rabobank en vraag naar de Heer Timmermans. Telefoon 651

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12