5 JAAR"DORPSKLANK" STG. JEUGDWERK 7 Afd. K.J.B. Maandag 5 ..juli starten onze aktiviteiten weer. Om 10.00 uur vertrekken we voor een grote fietstocht. Dinsdagmorgen hebben we kringspelen in het patronaat en 's middags hebben we een gezellige sportmiddag. Aanvangstijden worden nog bekend gemaakt Woensdag vertrekken we om half 10 naar Mierlo voor een 2 uur durende huifkartocht. Donderdag hebben we een speurtocht en doen we bosspelen. Tijd: wordt nog bekend gemaakt. Vrijdag gaan we met zijn allen naar de Beekse Bergen. We vertrekken Om 7.00 uur met de fiets naar het station Horst-Sevenum. Daar nemen we de trein naar Hilvarenbeek. Zorg op maandag, woensdag en vrijdag voor een lunchpakket en drinken. geen glas) Voor alle dagen niet meer zakgeld dan 2,50 meenemen. Zorg voor een fiets die goed in orde is. Ouders, wilt u hierop toezien. Zorg voor deugdelijke regenkleding (hopelijk niet, nodig), en een zeer goed humeur. We hopen dat deze week goed slaagt, dan kan het erg gezellig worden. Groetjes en tot ziens José en Petra Afd. t^dverdr^vers Zaterdag 26 en zondag 27 juni geen tijdverdrijven i.v.m. de muziek feesten van de fanfare. Zaterdag 26 juni is er weer oefenen voor de Jeugdwielerrohde van 13-00 tot 1^.30 uur. Zaterdag 3 juli spellenavond. Zondag k juli tijdverdrijven o.l.v. mevr. Steeghs en mevr. Stiphout Lollebeekweg 67 en ^6. Men kan zich dit weekend nog opgeven voor deelname aan de doeweek bij Nelly Janssen onder contante betaling van de deelnamekosten ad. 20,- Willen de jongens en de meisjes die zich zondag opgegeven hebben als lid van de tijdverdrijvers alsnog hun geboortedatum en de pasfoto inleveren bij Nelly Janssen. -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7