HP! DAMESKOOR FANFARE "Dorpsklank" 6 In de vakantie, die volgende week begint, is er geen repetitie. We wensen onze leden, dirigent, organist en hun gezinnen een prettige vakantie. Lustrumfeesten Komend weekeinde viert onze fanfare op grootse wijze haar 5-jarig bestaan. Maandenlang is er gewerkt aan de voorbereidingen van dit feest en nu is het dan eindelijk zover. Op het terrein van de fam. Friezen, t.o. het gemeenschapshuis is een feesttent' geplaatst, waarin alle activiteiten zullen plaats hebben. Het volledige programma vindt u ook in deze "Schans". Uiteraard zijn er voor de organisatie veel helpers en helpsters nodig. Op verscheidene mensen is een beroep gedaan en gelukkig niet tevergeefs. We hopen dat allen ongeveer een half uur voor het tijdstip van helpen, zoals op het werkrooster vermeld staat, in de tent aanwezig zullen zijn. Verder nodigen we iedereen uit, dit feest op éên of meer dagen met ons te komen 'vieren. Het programma biedt voor elk wat wils en u steunt door uw aanwezigheid onze fanfare zeer. We hopen op een enorme'belangstelling en een gezellig en ordelijk verloop van onze feesten. We danken alvast al degenen, die op welke wijze dan ook aan het welslagen van onze fanfare-feesten hebben meegewerkt A.s. zondag is de Hoogmis in de feesttent. Deze H. Mis wordt op geluisterd door onze fanfare. Derhalve worden alle musikanten om 9«30 uur in de tent verwacht. Vrijdag 2 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Zorg dat je allen tijdig aanwezig bent, mede met het oog op de concert uitvoering te Zeilberg op zondag k juli a.s. We vertrekken die dag om 15*30 uur bij het gemeenschapshuis. De eerste repetitie na de zomervakantie is op vrijdag 13 augustus. J. JONG i 'f Zaterdag om 19.00 uur avondmis zingen. Voor al uw dak-,'zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 6