PAROCHIE NIEUWS Eddy Philipsen en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys; Edwin Binghs en Stefan Bloemen. Vrijdag 5 u. zyn er .twee gastmisd. 19.00 uur Leida Duykers-Vullings (R.); Gerardus Smits; voor overl. familie van Rhee-Drabbels, 8.00 uur /oor het geestel, en tijdel. welzijn van alle parochianen, t.e.v.O.L.Vrouw van Altijddurende Bijstand. 10.00 uur Jrd. voor overleden familie Rambags-Leclerq. 19.00 uur Josephine Seykens-Collin. 8.00 uur Hein Smonts. Tevens tot int. van de offeraars. 8.00 uur Martinus Priesen. 8.00 uur Uit dankbaarheid t.e.v. het H.Hart en O.L.Vrouw van Al tijddurende Bijstand (R.). j 19.00 uur Martinus Kuypers (best. door het dameskoor) Uitvaart en begrafenis van Pastoor A.J.Rieter. Woensdag 26 Mei j.l. hebben wij, samen met andere parochianen van Castenray, "de laatste eer" gebracht aan onze oud-pastoor Rieter. Op. verzoek van de over ledene droeg een en ander een sober karakter. De uitvaart en begrafenis hod ook op zijn eigen verzoek plaats in de kerk die hij indertijd zelf gebouwd heeft. De bouwheer is er goed uit te kennen. De soberheid bestond vooral in het feit dat hij geen "lijkrede" hegft gewild. Ook geen tekst op zijn gedachtenisplaatje. Hij' moet gedacht hebben:"0.L.Heer heeft mij gekend zoals niemand mij ooit gekend heeft. Laat het zo blijven, ook nu na mijn dood." Een van de mooiste gebeden in de "voorbeden" was: "Bidden wij voor onze dierbare oud-pastoor Hermen 'Rieter, dat zijn werk, zijn liefde, zijn vreugde en smart niet tevergeefs zyn geweest; dat hy in ons hart moge voortleven en voor ons een voorspraak moge zijn in de hemel." Laat ons bidden.Ja,laten ook wy zo voor hem bidden. Misdienaars Zaterdag Zondag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Ave Maria Gedenk in Uw gebeden HERMAN A. J. RIETER Hij werd geboren te Velden op 22 maart 1902 en overleed te Weert, na een liefdevolle ver zorging in het Verpleegtehuis Stichting Hor- nerheide te Hom en het Verpleeghuis St. Mar tinus te Weert, op 21 mei 1982, voorzien van het H. Sacrament der Zieken. Na een plech tige Eucharistieviering in de parochiekerk van de St. Oda te Boshoven-Weert, werd hij ter ruste gelegd op het parochiekerkhof aldaar op 26 mei d.o.v. Gebed. Heer, wij bidden U voor Uw dienaar Herman A. J. Rieter. Gij hebt hem in dit leven de waardigheid verleend van het priesterambt. Schenk hem nu een plaats in de heerlijkheid van de hemel om voor altijd gelukkig te zijn. Door onze Heer Jezus Christus, Uw Zoon, onze Heer, Die met U en de H. Geest leeft, in de eeuwen der eeuwen. Amen. Priester gewijd 20 maart 1926 Kapelaan te Arcen 1926 Kapelaan tc Ospel 1932 Kapelaan te Neer 1936 Pastoor te Castenray 1941 Pastoor te Weert-Boshoven 1953 Pastoor te Swolgen 1957 Emeritus Pastoor te Weert vanaf 1967 Voor Uw medeleven, betoond tijdens de ziek te, het overlijden en de begrafenis van de dier bare overledene, zeg ik U van harte dank. Ria Wijsbek (huisgenote).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 2