1 FANFARE "Dorps klank' TENNISCLUB Concert te Broekhuizen A.s. zondag 30 mei nemen we met onze fanfare deel aan de Pinkster Muziekfeesten in het Brouwershuis te Broekhuizen. Bij goed weer zal in de tuin gemusiceerd worden. Het concert is voor ons van 13.00 - 1^.00 uur. Vertrek 12.15 uur bij het gemeenschapshuis. -E£ê22!2!2!2i "Souvenir de Nambsheim" 2. "Ouverture de Chasse" 3. "Promenades" k. "Maxi Mars" 5. "Mixed Pickles" 6. "King Size" 7. Two Russian Folksongs" 8. "Over and Cut" - «los Graff - Laurent Delbecq - Gerard Boedijn - J. de Winter - Max Leemann - Fred L. Franck - Kees Vlak - Randy Beck H®EkE2£sj;®r J^uziekfeesten Het organisatiecomité van de Lustrumfeesten (25 t/m 28 juni) zal zich begin volgende week bezig gaan houder, met het opstellen van een werk- rooster. Alle leden hebben een tijd geleden een vragenlijst gekregen, waarop men kon aangeven, wanneer men wel en niet beschikbaar was om te helpen. Vanavond tijdens de repetitie is de laatste gelegenheid om deze vragenlijst in te leveren. Daarna wordt er vanuit gegaan, dat men zonder tegenbericht te hebben ontvangen, tijd heeft om op de betreffende dagen te helpen. Tennisliefhebbers Meer dan 100 personen uit Oirlo/Castenray hebben zich al aangemeld bij de tennisclub i.o. Binnenkort zal dan ook de oprichtingsvergade— ring plaatsvinden. De juiste datum, plaats en tijd waar dit gebeurt zal nog bekend worden gemaakt. Met de aanleg van de banen zal z.s.m. begonnen worden. Wilt u nog lid worden, geef dari naam, adres, postcode en geboorte datum met 25,- (voorschot contributie) in gesloten enveloppe door aan J. Strijbos, Castelostraat 32. Hebt u interesse in een bestuursfunctie, meldt dit dan even. J. JONG Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusselelnstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-814 1;. I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9