DORPSRAAD - A 5 Verslag vergadering dorpsraad 12 mei 1932 bij H. van Rhee. 1. De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen werden voorgelezen en goedgekeurd. Opmerking: - Brandpreventie heeft de kelderruimte van het gemeenschapshuis afgekeurd voor gebruik door de soos. Ken zoekt nog steeds naar een oplossing. - Advies peuterspeelzaal. Zelf gesprek aanvragen bij Gemeente over gebruik van kleuterschool. 3. Tentoonstelling 50 jaar parochie. Met de commissie die een dergelijk feest onlangs in Veulen georga niseerd heeft, zal binnenkort een gesprek gehouden worden. De mogelijkheid om een toneelavond te houden b.v. op avond reünie wordt bekeken. Bij zilveren parochiefeest is een stuk opgevoerd over 25 jaar parochie Castenray.. Hoe denkt men over een Gedenkteken 50 jaar parochie. Dit wordt op de volgende vergadering verder doorgepraat. k. Reünie. De dorpsraad heeft toegezegd aan het feestcomité oft'"'deze mede te organiseren. 550 km kom. Hiervoor zal nog een verzoek bij de provincie worden ingediend. Er zal een handtekeningenaktie hiervoor gehouden worden. Het advies van de gemeente aan provincie is positief. 6. Mededelingen. - Bij gelegenheid van de opening van de Rabobank Oirlo-Castenray is aan het schoolbestuur een cheque geschonken ter waarde van 2000, - PTT wagen Wegens overbelasting van de wagen is het niet mogelijk dat deze de eerste 2 jaar naar Castenray komt. Tevens acht men de eis 1000 handelingen per maand niet haalbaar. 7- Rondvraag. Trottoirs. De tegenstemmers van trottoirs aan de Horsterweg zullen nog eens benaderd worden om te zien of hun standpunten gewijzigd zijn. Is het mogelijk om aan het dorpsplein en voor het pand Houwen parkeervakken te maken, zodat de parkeergelegenheid beter benut kan worden. Dit wordt gevraagd bij de gemeente.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 5