TE KOOP 12 GERANIUMSSALVIA S AGERATUM.PETUNIA.BEGONIA enz vanaf 15 mei. M. Verstraaten, Venrayseweg 135, Korst (denk s.v.p. aanverpakking! van de S.V.C,-goalie en bracht samen met libero Jan Tielen rust18e Gastenray-achterhoedewaarin Arno Rambags zich, wonderwel meteen aanpaste na te zijn ingevallen voor de gebless^xl geraakte Bert Emonts. Maar de koek was nog niet op, want kilometervreter Joost Classens had nog een tweetal verrassingen in petto. Vanaf de middenlijn startte hij met zijn rush, pasjferde een drietal verbaasde tegenstanders, bracht de bal keurig voor het doel, waar Twan F'leurkens aan alle onzekerheid een einde maakte door met een droge knal doel te treffen. De beslissing was gevallen. Kronenberg was verslagen. Castenray hadzj.oh^ pas send gerevancheerd. Dat de oranje-hemden een tweetal minuten nog dichterbij kropen, invaller André Seykens (opnieuw één brok inzet) vergiste zich en speelde iets te optimistisch terug op de gekwetste doelman, deed niets aan de feestvreugde af. Overigens wist Joost Classens wel raad met die slotminuten door evenals bij het tweede S.V.C.- doelpunt, danig met de bal te goochelen tot ergernis van alles wat oranje was. Maar afijn, Castenray had zich gered en mag zich damïij deze ver diende zege het komende seizoen opnieuw tweede kiasser noemen. De namen van twee spelers mist U in dit verslag. Met opzet reser veerde Oscar een aantal regels voor hen. Peter Duykers kwam uit het vierde elftal opzetten en ontpopte zich dit seizoen als de contstantste verdediger. En dan gaat Henk Baltissen ons hoogstwaarschijnlijk verlaten. Henk leverde afgelopen zondag ook weer zijn onmisbare bijdrage aan het uiteindelijk succes en sjouwde van hot naar haar. We zullen hem missen, maar Oscar heeft de hoop nog niet opgegeven en gaat proberen Henkie Beton voor nog een jaartje te strikken. Voor we het seizoen nog eens even de revue laten passeren wil Oscar namens de ploeg nogmaals danken voor de formidabele steun van het publiek vooral zondag, maar toch ook tijdens reeds gespeelde competitie-wedstrijden. Aandacht schenken we ook nog even aan het presentje van Thea Houwen in de vorm van een roos, na afloop aan elftal en begeleiders uitgereikt. Bedankti Overigens een eigenlijk niet ter zaken doende, maar toch vermeldens waardig feitje. Na afloop van de beslissende ontmoeting, kondigde Kronenberg aan, de K.N.V.B. een spelerscontrole te vragen. Men had namelijk z'n twijfels over de herkomst van de blonde Castenray-spits. Kronenbergse geruchten spraken van oftewel Horst Hoeness of Dieter HrubeschJ Ze zijn er nog steeds niet uitJ OSCAR 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12