FANFARE "Dorpsklank" 6 Aanmelden kan geschieden G.m.v. onderstaand strookje. Alle aanmeldingen dienen vóór 15 a.s. "binnen te zijn bij A. van der oanden, Haalakker 25 te Oirlo of bij J. Btrijbos, Gastelostraat 52 te Gastenray. Aanmeldingsstrookjes met 25,gaarne in gesloten enveloppe. Ka sluiting van de aanmeldingstermijn volgt z'.s.ra. een oproep voor de oprichtingsvergadering Initiatiefgroep Tennissport Oirlo/Castenray Voorz. Dhr. J. Strijbös, Castenray secr. Mevr. A. van der landen, Girio penningm. Mevr. 3. Arts, Oirlo leden: Mevr. A. Bonenkamp, Oirlo Dhr. P. Ma£s, Castenray .Dhr. 5. Kutten, Oirlo Ondergetekende meldt zich aan voor de Tennisvereniging Oirlo/Castenray i.o: Kaam Adres Postcode en plaats Geboortedatum Wilt U geen lid worden, maar toch een financiële bij drage leveren, dan kan dit door overmaking bij riabobanlc Oirlo rekeningnr. 15*87-09.866 t.n.v. Tennisclub Oirlo/Castenray i.o. I.v.m. Koninginnedag is er vanavond geen repetitie. We repeteren nu morgen, 1 mei, om 17.JO uur in het gemeenschapshuis. Met het oog op het afhalen van de communikanten a.s. zondag en de Bedevaart te Tienray op zondag 16 mei is het nodig dat ook het marcheren nog eens wordt geoefend. We zullen daar .zaterdag 1 raei aandacht aan besteden en we rekenen dan op de aanwezigheid van alle muzikanten. Zondag 2 mei - Opluisteren Gomrauniemis Alle muzikanten worden om 9-30 uur bij de lagere school verwacht Gezamenlijk trekken we daarna naar de kerk. Bij slecht weer ver valt de tocht van de school naar de kerk» Onze fanfare speelt verder: 1. Bij binnenkomst van de communikanten 2. Na de 7e lezing 3. Bij de offerande 0. Bij de communie B. Aan het einde van de dienst Saterdag 8 mei: Financiële rondgang Vrijdag 7 mei: Repetitie van 19-30 - 21.00 uur. Daarna ledenvergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 6