KLEUTER LAGERE SCHOOL Koninginnedag Op vrijdag J>0 april vieren we me* de schoolkinderen koninginnedag. Het programma ziet er in het kort als volgt uit: a) kleuters en klas t/'ra 9: individuele spelen, groepsspelen en klassikale spelen op het korfbalveld. Bij slecht weer worden er in de klas enkele speler, gehouden en wordt er een film vertoond ("laatste schooldag 1981), b) Klas 5/6 Rosspel "Vlag veroveren" op het terrein bij de Castenrayse berg. Zorgt u voor aangepaste kleding. De aktiviteiten beginnen om 9.00 uur en eindigen rond. 19.00 uur. De kleuters zijn mogelijk eerder thuis. "Publiek" is natuurlijk welkom 's Middags is er vriiafl!! Maandag 20 april mogen alle kleuters een glazen potje mee naar school brengen (jampotje). Schooltelevisie voor Ie klas en oudste kleuters De leerlingen van de 1e klas en de oudste kleuters gaan 3 televisie programma's bekijken: "Dieren om je heen". De uitzendingen zijn op 3 donderdagen om 10.00 uur: 29 april - 1.3 mei - 2? mei Dit project heeft als centraal themadat huisdieren in hun verzorging volledig afhankelijk zijn van de mensen om hen heen. Dit betekent dat mensen, dun ook kinderen, die dieren hebben of willen hebben, zich bewust moeten zijn var. hun verantwoordelijkheid tegenover deze dieren. Naar aanleiding, var. de uitzending worden er gesprekjes gehouden en we hebben een 1 erlinrenwerkboek met kijk- en spelbladen. Als u wilt kunt u dus ook kijken. De uitzendingen die wij bekijken zijn de herhalingen van de 3 maandagen 26 april - 10 mei - 29 mei, ook om 10.00 uur. V/ij kijken op donderdag, omdat we op maandag naar de gymzaal gaan. Juffr. Dini e-o Poel Wisraans heeft een Lips sleutel gevonden, dicht bij de school. Sleutelnr. 01998?. AUat jammer, als u niet ven vis houdt!!!! -Ü zoudt zich anders iedere donderdag kunnen vartuenoen met overheerlijke vis!!!! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4