S.V.C.- junioren Zaterdag 20 maart(morgen) HALF-VASTEN-BAL voor iedereen toegankelijk. Uitslagen zaterdag_13 maart E.W.C»A. - Castenray A - Meterik G - Castenray C O - 4 Castenray E - Excelsior E 7-0 Programma zaterdag 30 maart Castenray A1 - Venray A4 15»00 uur Castenray C vrij Castenray D - Brughusia D 11.00 uur H.R.C. - E - Castenray E 10.00 uur Vertreek 9-00 uur Donderdag 25 maart: Jeugdleidersvergadering bij J. Houwen. 'Aanvang 20.00 uur Zaterdag 2? maart: Zaalvoetbal jeugdleiders - Bestuur Aanvang 21.00 uur in sporthal "De Wetteling" In een zeer slechte eerste helft van beide kanten kon Castenray toch op 0 - 1 komen, door een af waaiende voorzet van Jan Vollenberg. Dit was ook ruststand. Daarna leek het alsof Meterik de gelijkmaker zou gaan scoren, maar met een snel en goed oprezette aanval was het invaller William Steeghs, die 0-2 scoorde. Meterik geloofde er niet meer in. Zodoende kon Castenray de score opvoeren tot 0-4. Een goede voorzet van Stefan Weijs werd mooi in gekopt door Jos Heidens, die tevens de, einstand op 0 - 4 bracht door een misverstand koelbloedig af te straffen. Proficiat. Castenray Aheeft in een goede wedstrijd minstens een dik verdiend punt laten liggen tegen E.W.C. A1 De eerste helft liet een gelijkopgaand spel zien met een iets feller Castenray. Na de rust werd het pas echt scannend, vooral door het score-verloop. Tweemaal kwamen onze jongens op voorsprong, maar ondanks het degelijk verderiigingswerd van Eric Jakobs en Henk Versteegen trok Well toch aan het langste eind. Wat wil je ook met 4 coaches van het kaliber Barry Hughes langs de lijn. Castenray C

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9