L.V. B. 15 19.15 uur 19.30 uur 20.15 uur 20.^5 uur Studieavond Deze avond wordt gehouden op dinsdag 23 maart a.s. in de Schouwburg te Venray. Programma: 19.15 uur Opening Lezing: Vrouw - traditie - veranderen door mevr. G. Koekoek, voorzitster Katholieke Plattelandsvrouwen Nederland Pauze Toneel: "De rare Chinezen": door Toneelgroep "De vrije spelers" uit America Het bestuur hoopt, dat het een prettige en leerzame avond zal zijn. Onkosten voor deze avond zijn 7,-, koffie en vlaai inbegrepen. Vervoer wordt geregeld. Opgeven hiervoor kan tot en met vrijdag 19 maart bij C. Stiphout, tel. 373. Gymclub De gymclub zoekt voor het nieuwe seizoen, dat half augustus begint, nieuwe leden. Als u interesse hebt, belt u dan Hariet Strijbos, tel. 678 voor meer informatie. Opgeven gaarne tot eind april, i.v.m. nieuwe aanvraag van de sporthal. 31oemschikkursu8 Na een paar maanden rust is er op donderdag 25 maart a.s. om 20.00 uur bij van Rhee weer een les van de bloemschikkursus. Gaarne meebrengen: kop en schotel en andere kleine dingen, die men iemand kado geeft, om op te maken. Breng ook het gewone werkmateriaal mee. Kijk eers in uw tuin naar wat voorjaarsbloemetjes en groen en neem dit dan ook mee. Tot 25 maart. RABOBANK OIRLO Met Ingang van 16 maart 1982 is de rente van de navolgende spaar rekeningen verlaagd: -Spaar-Premierekening 8 -Spaar-Extra-Premierekening 9»75% iiiat jammer, als u niet van vis houdt!!!! U zoudt zich anders ieders donderdag kunnen vermennen met overheerlijke vis!!!! Ieöeredonderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. I'SUS li

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 15