13. DORPSRAAD ONDERL. PAARDENVERZ. Verslag vergadering dorpsraad van 10 maart 1982 bij H. van Rhpe." 1De voorzitter opent de vergadering 2. De notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. Vragen zijn: - Trottoirs Horsterweg en BrigittastraatOver deze zaken is nog geen bericht van de gemeente ontvangen. Zal nog naar geinformeerd worden. - Gas Lollebeekweg. Aan belanghebbenden is advies gegeven contact op te nemen met de gemeente. - Oversteekplaats en snelheidscontrole. Ook deze zaken zullen nog eens aangekaart worden bij de gemeente. - Commissie 5° jaar parochie. Voor de ruiterclub neemt dhr van Casteren zitting in de commissie. 3. Verkiezing vice-voorzitter Dhr. H. Dinghs heeft zich bereid verklaard deze functie op zich te nemen. Dit werd met algemene stemmen goedgekeurd. Bezwaarschriften ontgronding Oosterbosweg, percelen JOk305, 306 307, 308. Het advies van de gemeente aan provinciale staten over deze ont gronding is negatief. De dorpsraad zal.ook een bezwaarschrift in dienen. Handtekeningen-lijsten liggen voor iedereen ter intekening bij Café van Rhee en Café Hesen tot 18 maart 1982, Extra bezwaarschriften van oudercomraissie en jeugdwerk zijn misschien zinvol; wordt door betrokkenen nog over gepraat. 5. Opstellen agenda openbare dorpsvergadering van 7 april. De agenda zal voor de vergadering in de "Schans" gepubliceerd worden. 6. Controle Schans en controle dorpsraad. De kas van "Schans" en dorpsraad bleken bij deze controle keurig in orde. 7. Mededelingen. - PTT-postwagen. Over de vraag van dhr Classens of er een mogelijkheid is om deze wagen op gezette tijden naar Castenray te laten komen, is met betreffende instanties contact geweest. De eis die hiervoor gesteld wordt is: 1000 handelingen per maand. - Dhr. Keijsers zal de Castenrayse huurders vertegenwoordigen in de bewonerscommissie van de woningbouwvereniging. 8. Rondvraag. - Toekomstig bestemmingsplan na 1986. Dit zal binnenkort besproken worden. - De voorzitter sluit de vergadering. De voorjaarsschatting zal plaatsvinden op donderdag 25 maart a.s. De iegenaars worden verzocht de paarden aan huis te hebben. Het bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 13