1? FANFARE "Dorpsklank" r Gemeentel!jk Kuziektoernooi a.s. Zterdag 20 maart organiseert de Federatie van Muziekgezelschappen in de gemeente Venray weer het jaarlijkse Kuziektoernooi. Dit wordt ge houden in de Schouwburg te Venray. Het programma ziet er als volgt uit: 19.00 uur D.S.V. Venray 1°.30 uur Fanfare "De Peelklank" Ysse1.steyn 20.00 uur Fanfare "Dorpsklank" Castenray 20.30 uur Fanfare "St. Oda" Merselo 21.00 uur Muziek- en Majorettenshowkorps "St Petrus Banden" Venray. 21.30 uur Harmonie "Sub Matris Tutela" Oostrum 22.00 uur Harmonie "Euterpe" Venray Afgemeld hebben zich voor dit jaar Fanfare "Ons Genoegen" uit Oirlo en Fanfare "St Catharina" uit Leunen-Veulen-Heide. Als jurylid fungeert dhr. Dirk Koster uit Deurne. Elk korps heeft na een inspeelwferk 2 voor jurering uit te voeren werken. Onze fanfare ;zal zich inspelen met de "Kaxi Hars" van J .de Winter. Daarna worden' ten gehore gebracht "Linike Suite" gearrangeerd door A. den Arend er. "First Acouaintance" van Jack Harvey. We vertrekken bij het Gemeenschapshuis om 18.V0 uur. Alle muzikanten worden verzocht zelf de muzieklessenaar mee .te nemen. Binnen de Muziekfederatie is afgesproken, dat de jurvuitslagen niet publiekelijk bekend zullen worden gemaakt. De dirigenten zullen de jury rapporten in gesloten envelop ontvangen en deze eventueel tijdens de repetitie bespreken. Op zaterdag en zondag 17 en 12 april wordt te Leunen onder auspiciën van de Venravse Kuziekfederatie het Federatief Solistenconcours gehouden. Hieraan zullen van onze vereniging lfi muzikanten deelnemen. Verdere informatie volgt nog te zijner tijd. Dinsdag 2'5 maart: Bestuursvergadering bxj H. Philipser.Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1- Opening 2. Notulen 3. Algemene ledenvergadering Onderling Solistenconcours 9. Mededelingen 6. Rondvraag 7. Sluiting - Zondag 28 maart. - Onderling Solistenconcours. Wat extra studie kan wonderen doen. - Denkt u ook aan de betaling van de contributie 1982 en de eventuele lesgelden voor de Muziekschool - Zorg dat de muzieklesse'naar en het etui voorzien zijn van je naam. - Studieboeken gaarne voorzien van een kaft.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12