CARNAVALSVERENIGING STG. JEUGDWERK 10 Vanaf vandaag t/m 4 april kan men foto's bestellen van de carnavalsbals en de optocht bij café Heser, De foto's kosten 1,50 per stuk. Afd. K.J.B. Omdat door allerlei oorzaken de belangstelling voor het jaarlijkse kamp dit jaar minimaal blijkt te zijn, gaat het kamp niet doorjammerl Door de leiding zal echter wel naar een andere leuke één- of meer daagse aktiviteit gezocht worden. Als jullie ideeën hebben, laat het dan de leidsters weten. f|d Afd. Tijdverdrijvers Bloemenactie De bloemenaktiedie jaarlijks voor moederdag wordt gehouden, zal dit jaar evenals vorig jaar plaats vinden op vrijdagmiddag7 mei). Met het inkopen van uw tuinplanten( zoals fuchsia's, geraniums, vlij tige liesjes) kunt u dus gerust wachten tot 7 mei. Leiding Binnenkort zal weer een nieuwe leidinglijst verschijnen. Indien er nog ouders (we denken hierbij o.a. aan de ouders van de nieuwe leden) of andere liefhebbers zijn, die graag een paar keer per jaar op zaterdag- of zondagavond toezicht willen houden tijdens het tijd- verdrijven, willen die dan zo spoedig mogelijk contact opnemen met Henk Classens, tel. 781. Bij hem kunt u ook alle gewenste informatie krijgen. We kunnen best een aantal personen gebruiken, dus laat je niet onbe tuigd. Doeweek De doeweek voor onze leden is dit jaar voorlopig gepland in de week van 12 juli. Houdt hier alvast rekening mee. Jeugdwielerronde De jeugdwielerronde van Noord-Limburg zal dit jaar plaats vinden van 6 t/m 10 juli. Indien mogelijk zal hier uiteraard ook een ploeg uit Castenray deelnemen. Dansles Komende week is de dansles op maandag 22 maart van half acht tot negen. Tijdverdrijven Zaterdag 20 maart géén tijdverdrijven i.v.m. half-vasten-bal Zondag 21 maart tijdverdrijven o.l.v. ftlevr. Luykx en lievr. Thielen, Horsterweg 29 en 27 Zaterdag 27 maart diacobal m.m.v. TimB-machine Zondag 28 maart tijdverdrijven o.l.v. lïievr. Strijbos, KI. Oirlo 3 en Mevr. Strijboa, Hoen88l 3.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 10