L.L.T.B. DAMESKOOR TENTOONSTELLING "KIJK OP DPOGS".;. OP OPEN DAG L.H.N.O. TIENRAY. A. Es 11 Tienray, Op dinsdag 16 februari 1982 van 19.00 xtur tot 21, OP uur wil de L.H.N.O. school te Tienray Bernadettelaan 10 de deur wijd open zetten voor alle belangstellendeni - die geïnteresseerd zijn in een tentoonstelling "Kijk op Drugsvan het C.A.D. (Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs") welke voor het eerst in Noord-Limburg te zien is. Deze tentoonsteling geeft niet alleen informatie over de illegale druga maar ook over de legale drugs zoals alcohol, tabak en slaapmiddelen. Er wordt ingegaan op de fysieke sociale en geestelijke factoren die van invloed kunnen zijn op het gebruik van drugs. Ook wordt er gewezen op de hulpverleningemogelijkheden in deze. - die geiflformeerd willen worden over de vorm en inhoud van het L.H.N.O. onderwijs. Leerlingenactiviteiten en demonstraties van de verschilende vakgroepen zijn er te bekijken. - die meer voorlichting willen hebben over de uitgebreide studiemogelijkheden na het L.H.N.O. diplomaf - die een dia-klankbeeld willen bekijken over de sch^"lse- en buitenschoolse activiteiten. Iedereen Is var, harte welkom, Vrijdag, 12 februari a.s., om 20.00 uur is er in het Gemeenschapshuis te Ysselsteyn een bijeenkomst voor alle leden van de L.L.T.B.-afdelingen in de Kring Venray. Op deze bijeenkomst zal Ir. G. Braks, oud-minister van Landbouw en thans voorzitter van de vaste kamerkommissie voor de Landbouw, een inleiding houden over het Landbouwbeleid in de E.E.G. thans en de verwachtingen voor de naaste toekomst. Wij verwachten dat vele leden van de gelegenheid gebruik zullen maken, hierbij aanwezig te zijn. A.s. zaterdagavond om 19.00 uur H. lïlis zingen. A.s. maandagavond om 20.00 uur repetitie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 6