7 Eflerselo 2 - Castenray 1 0-3 De eerste competitiedag in het nieuwe jaar is voor Castenray 1 gasd verlopen. Castsnray had weinig problemen met de tegenstan der. In het begin van as sseöstrijb was het een gelijk opgaande strijd» doch Caatenray kreeg steeds meer de overhand. Dat resul teerde in de 25e min. in aan doelpunt van Sjaak iöismans. teen prachtige kopbal. Verder dan enkele goeds kansen kwam Castenray in da eerste hei ft niet meer. Ook de tegensatander liet enkele goede kansen onbenut. In de fcaeeüs helft wist Castenray het overwicht te hand haven. In de 17e min. leverde dit een doelpunt op» toen Karei Houwen een bal door gaf aan 3an Arts, die enkele tegenstanders omspeelde en het karwei prima afmaakte. Nico Buddiger wist de stand nog naar Q - 3 te tillen. Dit was tevens de eindstand. Al met al van Csstenray-zijde een redelijk goede wedstrjjd. S.V.C. heeft na de wat te lang uitgevallen wintersport vakantie duidelijk gemaakt het voetballen nog niet helemaal te zijn verleerd. Al stond men dan na afloop met lege handen, helemaal ontevreden hoefde de ploeg niet te zijn, want het vertoonde veldspel was zeker in de eerste helft het aanzien best waard. Castenray mocht voor de pauze zelfs nog de schitterende openings treffer begroeten» toen. Twsn 5'leur kens de bal uit een vrije trap van Christian Broere ineens op de slof nam. Werkelijk een fantastisch doelpunt. Lang mocht Castenray echter niet genieten van deze weeldewant uit de eerstvolgende tegenaanval, liet Holthees de gelijkmaker aantekenen. In de tweede helft nam de druk op het Castenray-aoel almaar toe en ondanks goed keeperswerk van Jan Saris, bleef de dreiging van dat tweede Holthees-doelpunt in de lucht hangen. Net op het moment dat S.V.C. weer eens aan een aanval begon te denken, sloeg de tegenstander tweemaal achter elkaar kei hard toe. De prima uitgespeelde doelpunten betekenden de neksl-ag voor Castenray 2. Het vierde Holthees-doelpunt was een gevolg van het opdringen der CasteBR.ay-defen.sie en bracht een uiteindelijk geflatteerde eindstand op het scorebord. Al met al hoeft Castenray 2 niet lang bij deze te hoog uitgeval len nederlaag stil te staan. Kampioenskandidaat Holthees was deze middag echt een maatje te groot, OSCAR. U/at jammer, als u niet van vis houdt! ill U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwannen met overheerlijke vis!!!! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. IS. ....WIS.. ..Vis...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7