DORPSRAAD 5 HêESiSS-2££S£222H2E22S®£iü2_'£an 21-10-1931 De voorzitter opent de vergadering - Oe natulan uiorden voorgelezen an goedgekeurd, opmerkingen hierover; - de bermen zijn reeds bijgewerkt. - de spealiüsrktuigan in de Caateiostraat zullen u/arden geplaatst. - de leuning In het Gemsen- schspsHuis is klaar. - over het 50-jarig parochiafeest wordt bericht afge- 5 macht van het kerkbestuur, nadat dit hierover verga derd heeft. - Kermisvoorzieningen. Nadat het contract met de Fa. Boeken dit jaar afloopt, vindt in het voorjaar een gesprek plaats tussen gemeente en afgevaardigden van de dorpsraden, voor dat het nieuwe contract gesloten wordt. Zijn er wensen vabt andere kermisattractie's, maak deze dan bekend bij de dorps raad." - tUerkplan SSO periode '81 - '82. Deze stichting.heeft een onderzoek ingesteld of de gemeente zich houdt aan de afspraken, die gemaakt zijn met de dorpsraden. De dorpsraad Castenray is tevreden over dit contact. - Mededelingen. Op 11 nov. zal tijdens de dorpsraadvergadering door dhr. de Klerk van Uioning- bouuivereniging Nrd.Limburg een toelichting u/orden gegeven betreffende "Huur- dergparticipatie". Deze vergadering is openbaar. In principe zijn alle vergaderingen van de dorpsraad openbaar, Oe agenda zal voortaan via de Schans vóór de vergadering gepubliceerd morden. Receptie fanfare 31 okt.: de dorpsraad zal op deze receptie vertegenwoordigd zijn. Voor vreemden is het pand van de heer 3. Peetere moeilijk te vinden. Hierover wordt contact opgenomen met de gemeente. Ueldkruis KI. Oirlo: de gemeente zal verzocht worden om hier voor laagblijvenda beplanting te zorgen. De dorpsraad heeft een uitnodiging ontvangen voor de festiviteiten b.g.v. het 60-jarige bestaan van Ysselsteyn. Aan deze uitnodiging wordt gehoor gegeven. - De voorzitter sluit da vergadering. ttfafc jammer, als u niet van vis houdt; JIJ zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwannen met overheerlijke vis! II! Iadeiedonderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. yisVis. ...VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5