L.R.V. "de eendracht LAGERE SCHOOL TE KOOP 5 .mn IUEKJ i Ind. dressuur: A. liiismans. KI. UÜsmans. Springen Op hei uaterananconcours, dat zondag in ffieterik is ge houden» behaalde hel sarsfca uiertal de eerste prijs" en na overrijden het kampioenschap bij het dressuur voor viertallen. Aan dit concours namen 19 uiertallen deel an om dan als kampioen ta morden uitgeroepen is toch mei ean mooie prestatie, waarmee we da commandant en ruiters van harte feliciteren. Dit geldt ook voor P. Oenneskens, die ook dit jaar meer tot de beste individueel dressuurruiter wsrd uitgeroepen en kam pioen 1901 werd. Uerder werden nog de volgende prijzen be haald; 2a viertal..öe prijs 3e viertal.9e prijs .4e prijs .5e prijs' uoor 50-plussers P. Denneskens.,5e en ?e prijs A. UJismans10e prijs. Alle prijswinnaars, proficiat met het behaalde succes. Dank je wel, fanfare: voor de mooie an muzikale ontvangst van ue veterenen, toen zij zondag met het kam pioenschap op zak terug keerden van het veteranenconcours te ffleterik. Ook willen wij voorzitter uan Stribos bedanken voor zijn namens Fanfare en overige aanwezigen gesproken lovend© en waarderende woorden. Nogmaals, hartelijk dank. Zondag 25 oktober is er in keer In eats wedstrijd voor ponyruiters van ffleerlo, 8roekhuizenvorst, Ülanssum, Girlo en Castenray. Oeze wedstrijd zal verreden worden om er, nabij manege Steeghs te ffleerlo en zal be staan uit: Ind. dressuur, springen en ponyspelen. le Communie Op donderdag 29 oktober a.s. is een ouder avond vastgesteld over de le communie, lüe verwachten dan alle ouders van de 2s~klas- sertjes om 20.00 uur in de lagers schooi. partij RODE IÜ0RTELEN iei, 536 v.a. Pasch Raffert 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5