lfort«!ijljgra BILJARTCLUB L. V. B. 11 Uitslagen; Ketsers 6 - fflooren Horst B tottum C - Ketsers C Programma: Oirlo B - Ketsers 8 Ketsers C - Sevenum C de schouwburg. Op 28 okt. zal Dr. van Rens, geneesheer-directeur van het ziekenhuis te Venray, een avond verzorgen voor de leden van de L.V.B. Het onderwerp van deze avond zal zijn: "Het functioneren van een zieken huis". J Veranderingen in het ziekenhuis kunnen alleen gebeuren door druk en belangstelling van buitenaf. Als wij als organisatie iets willen bereiken voor onze gezinnen, zullen wij die avond een volle zaal moeten laten zien. Aan deze avond zijn voor de leden geen onkosten verbonden. Alleen consump ties zijn voor eigen rekening. Opgeven voor 25 okt. bij Cis Stiphout. 'JJijnavond. In varband mat de uitwisseling van hat Dameskoor is deze avond verplaatst van 4 naar 5 novsmber. Aanvang: 20,00 uur. Daze avond wordt aan gezellige ontspanningsavond, welke geheel verzorgd zal worden doer Dr. Kreemars uit Venray. Na een praatje over de verschillende soorten- wijn krijgen uie volop gelgenheid om te proevan. Tussendoor wordt kaas en stokbrood gepresenteerd. Na een korte pauze gaan we weer verder tot ca. 11 uur met gezellig borrelen, lüilt u zich voor deze avond wel even opgeven, omdat wa nat een en ander moeten bestellen voor deze avond. Omdat dit een dure avond is wilden we voor deze avond 5,per deelneemster vragen. Opgeven tot en met maandag 2 nov. bij Cis Stip hout, tel. 373. Cursus Kalveropfok voor vrouwen zie pag. 12. Langs deze weg willen wij, ook vfjiTj namens onze kinderen, iedereen li! bedanken voor de grote belang stelling, de felicitaties, kados, bloemen, planten en kaarten, die ons zilveren huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Huub van Rhee Trina van Rhea-Achten \i I I li

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 11