FANFARE "Dorpsklank" Concert te Kelensveen Morgen, 3 okt., zal onze fanfare in het kader van de voorbereiding op het Bondsconcours een concert verzorgen te Helenaveen. Dit gebeurt in samen werking met de plaatselijke fanfare "Wilona" en fanfare "St. Caecilia" uit Herten. Laatstgenoemde fanfare zal eveneens op 11 okt. a.s. deelnemen aan het Bondsconcours te Heerlen en wei in de Bre-afdeling. Als verplicht werk voeren ze uit "Three Inventions" van P. Scheffer en als keuzewerk "Ballade" van Meindert Boekel. Ons programma ziet er sis volgt uit: 1. "San Carlo" (mars) - Oscar Tschuor 2. "Onze Taptoe" deel 2 - P. Bisselink •/-x 3. "Caravelle" (verplicht werk - Laurent Delbecq k. "Ouverture de Mai" (keuzewerk) - Robert Clérisse 5. "King Size" (mars) - Fred L. Frank Het concert wordt gehouden in Gemeenschapshuis "De Gouden Helm". Aanvang 20,15 uur. Vertrek 19.k5 uur. We rekenen erop dat alle muzikanten tijdig aanwezig zijn. Supportersbus ?ot en met woensdag 7 okto. kan men zich nog aanmelden voor een plaats in de supportersbus naar het Bondsconcours te Heerlen. We vertrekken op zondag 11 okt. om 9.00 uur bij het gemeenschapshuis. De kosten voor de bus be dragen 10,- per persoon {op de heenreis in de bus te voldoen). Aanmeldingen bij P. Mennen, tel. 215 of «J, Strijbos, tel. 677. Maar alle waarschijnlijkheid zal de uitslag voor onze fanfare om 13.30 uur bekend worden gemaakt, zodat om 1W-.15 uur de bus weer naar Castenray zal ver trekken. Volgende week beschikken we over exacte gegevens in deze. Nog_éên_ w^elc Er rest ons nog precies een week voor de voorbereiding op bet Bondsconcours Ook voor onze leden geldt nu, dat de laatste loodjes het zwaarst wegen. Op de Bondsconcoursen in Roggel en Puth-Schinnen is door de heren Claessens van Ossenbruggen en van Lijnschooten uitermate streng gejureerd. Voor een goed resultaat sullen we dan ook zeer goed beslagen ten ijs moeten komen en daarvoor zijn de komende repetities dan ook heel hard nodig. We rekenen erop, dat alle muzikanten hieraan voor de volle 100% zullen meewerken. We vragen ook om begrip van andere verenigingen, wanneer enkele van onze muzikanten b.v. een training of andere verenigingsactiviteiten moeten missen om de repetities te kunnen bijwonen. We kunnen in deze laatst week niemand missen. Om enigszins te wennen aan de klankverhouding en akoestiek in een andere accommodatie dan het ons vertrouwde repetitielokaal, zullen we in deze laatste week ook elders repeteren. Vrijdag 2 okt.: 20.00 uur Gemeenschapshuis Castenray Maandag 5 okt.: 20.00 uur Zaal "»t Wiel", St. Odastraat 3, Melderslo. Woensdag 7 okt.: 19.30 uur Zaal "Brugeind" Meerlo Vrijdag 9 okt»: 19.30 uur Gemeenschapshuis Castenray Zaterdag 10 okt.: 1B.3O uur Kerk Castenray (opluistering H. Mis). We vertrouwen op de medewerking van alle muzikanten!I i*. r'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 13