OUDERCOMMISSIE 8 Aan alle jeugd van Castenray Oe dorpsraad is benaderd door de eigenaar van de bossen rond de Uastenravse berg over het bouten van valkuilen, speolhutte-e.d. in de bos:.en. Deze kuilen morden na uitgegraven te zijn, afge dekt met bout en zand. Bedenk mei, dat dergelijke bouwsels levensgevaar lijk kunnen zijn. vod-a* anders mensen, dis in deze bossen willen aandelen, zoals bejaarden, kinderen tE en ruiters ta paard. -at hout dat gebruikt wordt voor daze hutten is botweg in de bossen gekapt van goede.bomen. "*f( Ook het kappen van daze gezonde en soms zware bomen is een levensgevaarlijke bezigheid voor hen dia menen, dat dit de gewoonste zaak van de wereld is, afgezien nog van het feit, dat men andermans goed en eigendom vernield. - ffiogen suij de ouders van de jeugd vriendelijk ver zoeken hun kinderen op deze gevaarlijke bezigheid te wijzen. Ook zou het jammer zijn, als de bossen voor eenieder wegens vernielingen zouden moeten worden afgesloten. Qs Dorpsraad Verkiezing cuderccomissie. Volgens het Huishoudelijk Reglement van de oudercommissie zijn 3 leden van de commissie aftredend, t.v,: R. Strijbos-Verstraelen, M. Gollin-Emonta en A. Bloemen. Deze stellen zich alle drie herkiesbaar. vrerder hebben J. Classens en T. Vennekens-Weijs te kennen gegeven te zullen aftreden. Daarom zullen dit weekeinde lijsten worden rondgedeeld aan alle stemge rechtigden. Wilt IJ hieraan de nodige aandacht besteden, zodat geen atemmen verloren gaan door onjuist ingevulde fcrmulieren. Gaat b.v. met de drie bovenstaande kandidaten akkoord, dan kunt IJ hierbij een kruisje plaatsen, plus nog bij 2 andere namen van de lijst. 0 dient dus in totaal 5 namen te hebben aangekruist. Maandag of dinsdag a.s. worden de formulieren dan weer bij U opgehaald. 3ij voorbaat dank voor uw medewerking.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8