FANFARE 'Dorpsklank" 16 Succesvol Voorconcours Cnze vereniging mag terugzien op een zeer hoopgevende uitvoering in het Cultureel Centrum "De Haandert" te ïegelen» Onder het deskundig oog en oor van het jurylid Dhr. P, Stalmeier werden de beide concourswerken heel verdienstelijk uitgevoerd. De stemming en de algehele klank waren van behoorlijk tot goed, slechts de verfijnde afwerking behoeft nog wat extra aandacht. We hebben nog ongeveer 3 weken om aan deze tekortkomingen te werken. zi,jn er ons allen van bewust, dat de voorbereiding op een concours nj.et alti.id het prettigste is en dat het van de muzikanten nogal wat vergt willen we echter een goede prestatie leveren en daar streven we toch met' zijn allen naar, dan zal de voorbereiding zo optimaal mogelijk moeten zijn We hopen dan ook dat iedereen nog even zijn beste beentje voorzet en zich vrij weet te maken voor alle nog te houden repetities. Het loon naar werken kan dan bijna niet uitblijven. .Serenade Vanavond worden alle muzikanten om 19.45 uur bij het gemeenschapshuis verwacht voor een serenade aan het zilveren Bruidspaar Van Rhee-Achten. d22£22iLï2..:ﮣ_G2®eenschagshuis orgenayond zal onze fanfare een concert verzorgen in het gemeenschaps huis. Als gastfanfare zal optreden Fanfare "Vriendenkring" uit Swolgen. Deze fanfare zal o.l.v. Chris Cuppen eveneens op 11 oktdeelnemen aan het Bondsconcours te Heerlen. Beide fanfares brengen uiteraard hun con courswerken en we hopen dat dit mag gebeuren onder meer belangstelling dan afgelopen, zondag in Te gelen. het concert begint om 20.30 uur en we verwachten alle muzikanten in uniiOrm om uiterlijk 20.10 uur in de zaal. Onze fanfare zal het concert gedeelte beginnen, waarna het om 21.00 uur de beurt zal geven aan de Swolgense fanfare. Vanaf 21.+5 uur zal gezorgd worden voor stemmings muziek. We wensen allen een succesvolle en gezellige concertavond toe. 2H22£22£Ef!22£ Op 11 okt. zal eem extra bus ingezet worden voor supporters, die onze fanfare willen ondersteunen bij haar eerste deelname" aan een Bondsconcours, Gezien de hoge kosten die hiermee gemoeid zijn, zijn we genoodzaakt van de betreffende supporters een financiële bijdrage te vragen. Deze zal waarschijnlijk 10,- p.p. gaan bedragen. U kunt zich reeds nu opgeven bij P. Mennen, tel. 215 of J. Strijbos, tel. 677. Bestuursvergadering bij P. van Wegberg. Aanvang 20.00 uur. X1Opening 2. Notulen 3- Bondsconcours ;4. Wat verder ter tafel komt 5. Sluiting Concert te Helenaveen Generale repetitie in het gemeenschapshuis 5£2£®£_§_2££fiConcert te Leunen Denk aan de extra repetities op maandagavond!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 16