MORGEN CONCERT ,43 Ai 4 15 Bekerwedstr-: .id Kt, r> weer heeft Kerselo 2 in Castenray haar meerdere moeten erkennen. Castenray speelde in dezelfde opstelling als de eerste wedstrijd tegen hersela. Deze keer had Castenray wat meer moeite met de tegen stander die hard en fel speelde, maar in de 10e minuut was het al raak. Jac Wismans ging op links goed door en scoorde. Helaas kende de scheidsrechter de goal af en het bleef bij 0-0. In de 1oe minuut moest Kerselo toch zijn meerdere in Castenray erkennen. Castenray kwam op voorsprong door een doelpunt van Hay Kersten op aan geven van Jan Jacobs, Verdiend. ï.r werd aan beide zijden hard gewerkt. In de 29e minuut scoorde Niek Buddiger na een paar spelers van Herselo gepasseerd te hebben 0-2. helaas vielen er in de lenelft twee spelers van Castenray uit. Henk Baltissen blesseerde zich aan de enkel bij,het maken van een sliding. Wim Kunen kreeg bij het tegenhouden var. de bal een kiie van een tegenstander tegen zijn heup. voor Henk kwam Niek Buddiger in het veld en voor Wim kwam Toon Heidens. Als doelverdediger werd Hay Kersten aangewezen. Hij heeft zijn werk voortreffelijk gedaan. In de '+3e minuut werd een speler van Merselo van het veld gestuurd, wegens het neerleggen van een tegenstander (Niek Buddiger)". In de 2e helft veranderde het spelbeelri niet. 'Castenray bleef de overhand houden. In de 56e minuut wae het voor de 3e maal raak. Niek Buddiger schoot keihard op goal 0-3. opgemerkt dient te worden, dat Castenray verschillende goede kansen onbenut heeft gelaten. A.s. zondag Castenray 1 - America 2; aanvang 11.50 uur. Castenray 3 - Beers Boys, Grubbenvorst 7-1 Voor de goede gang van zaken wil Duftie toch een klein verslag uit brengen van de vriendschappelijke wedstrijd tegen Seers Boys uit Grubbenvorst. Al gauw bleek dat ons 3e elftal het tegen deze gasten niet zo moeilijk, zou krijgen. Castenray 3 wist vaak via goede combinaties elkaar goed te vinden en het was dan ook niet verwonderlijk dat de eerste goal al vroeg in de eerste helft viel. Was de 1e helft het aanzien van de wedstrijd goed waard, de 2e helft was een stuk slechter, ten was iets te gretig en werd vaak het middenveld overgeslagen, i'. eest ai kreeg de baJ. dan teveel vaart vanwege het natte gras en kwamen onze voorhoede spelers dan enkele meters te Kort. De wedstrijd werd verdiend gewonnen met 7-1. Dat we die 1 goals tegen kregen, kwam doordat we het achter toch wel iets te gemakkelijk hadden, en daardoor wel eens op avontuur gingen. A.s. zondag in de competitiewedstrijd zal de concentratie beter moeten zijn. Onze spionnen hebben laten weten dat Meerlo een enorm goed middenveld heeft, dus zal het zaak zijn om ze daar goed aan te pakken. Bereid je alvast goed voor; het zal een hele kluif worden. Duffie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 15