■J y®E§lëS_ï§5_?®5_§E?^S52i:5§5Bi_2'ï?!25?5 Woensdag 8 juli kwamen we bij de kerk bij elkaar om kwart voor een» We moesten met de fiets naar het Gemeentebad te Venray. Dit was echter geen lange tocht. Daar aangekomen gingen sommigen zich in de W.G. om kleden. Degenen die de zwemspullen al aan hadden, sprongen meteen in het water. De 3e klas moest even wachten. Die waren zo aan de beurt. Het eerste spelletje was waterpolo. Er stond een goede keeper in de goal. Met groot geluk maakte Wendy Donders een mooie goal. Het eerste puntje was al binnen. De reet was allemaal mie. Het 2e spelletje was set een mat in 2 minuten proberen droog naar de overkant te komen en weer terug. Dit ging jammer genoeg niet zo goed, fflaar toch 3 of punten. Het derde spelletje was met een kabelbaan boven 'net water hangen en ergens aan het einde was een grote band met een bodem erin. Hier moest je in springen. Het ^e spelletje was tobbedansen. Je ging op een mat zitten en even later, rfcsjsj, daar ging je dan. Ze gingen op de glijbaan al scheef en toen ze nog maar net in het water waren, kukelden ze al om, maar de bel hadden ze geraakt Voor de 3e klas waren de spelletjes afgelopen. Ze mochten nu zelf doen wat ze wilden. We gingen zwemmen, spelen of iets kopen (snoep, eten, drank of ijs). De prijsuitreiking van de 3® klassers begon. Ze begonnen «et de laatste prijs. Deze was jammer genoeg voor de St. Jozefschool te Castenray. Dat vonden we niet zo leuk Even later begonnen de Het le spelletje was klein laarzen aantrekken en dan Dit ging niet zo goed. Het 2e spelletje wae iets moest een bal pakken en met de bal in de hand van de bal in de mand gooien, bal uit de mand halen, enz. Het 3® spelletje was met een mat naar de overkant en weer terug in twee minuten. Het laatste spelletje was 2 minuten over ©en mattenbrug lopen en weer terug. Eddie Philipsen was hier winnaar. We gingen uitrusten of spelen. De ondiep-zwemaers mochten, van de lage duikplank springen. De meester riep ons om naar de diepzwenaaers te kijken. Die moesten neg. De spelletjes waren ongeveer dezlefde als bij de anderen. De meester en de leiders riepen ons na een poosje, bij elkaar voor de prijsuitreiking van de '+e klassers. Ook hier begonnen ze bijde 13e plaats Dat waren wij gelukkig niet. Bij de 3e plaats werkl het spannend; ook deze was niet voor ons evenals de 2e. We konden het niet geloven, we hadden samen met Leunen de 1e prijs. Door al het gejuich hoorden we niet dat de St. Jozefschool ook nog de wisselbeker had gewonnen. We gingen deze afhalen en fietsten naar huis terug. Onderweg kregen we een ijsje of een blikje drinken. Thuis gekomen vlug tegen papa of mama zeggen dat we de Ie prijs hadden. Het was een mooie middag. Donderdag gingen we trots met d© beker de klassen rond. Dit is geschreven, dit ie gedaan, Vivian Weijs is mijn naam. klassers (ondiep zwemmers) duimpje-race. Je moest naar de overkant rennen. met een glijbaan. Je in 2 min. tijd steeds de glijbaan glijden en weer op de kant klimmen r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9