8 TE KOOP torna ten FANFARE "Dorpsklank" iedere dag, behalve maandag er. donderdag. Tevens TE KOOP STENEN AANRECHT met stalen spoelbak. Th. Daccbs, Harsterseg 39 Hafa-examens Afgelopen week hebben liefst leden van, onze fanfare examen gedaan aai de Muziekschool te Venray. En allen deden dit met goed gevolg. De resul taten waren als volgt: Diny Thielen Piet Arts Trudy Steeghs Angelique Jenniskens Geert Jansen Eric Thielen Hay Dinghs Hay Wilms Carly Philipsen Petra van Rhee Marian Duykers Marie-L. v. Rensch Caro Versteegen John Versteegen Wij wensen alle geslaagden van harte resultaten hun weerslag mogen hebben oktober te Heerlen, - Vanavond hebben we om 20.00 uur de laatste repetitie voor de vakantie. We beginnen weer op 7 aug., daags voor het barbecuebal. Ook de Muziek school heeft vakantie. De lessen beginnen weer op maandag 2b aug. Wij wensen allen een prettige en zonnige vakantie toe. Concert te Tungelrog Op zondag 19 juli verzorgt onze fanfare een concert te Tungelroy. Het concert, dat gehouden wordt in een feesttent aan de Kemperveldwèg nabij de kerk in Tungelroy, begint om 11.00 uur. We vertrekken per auto bij het gemeenschapshuis om 9.^5 uur. alt sax bes bas A-diploma A-diploma bugel A-diplorna met lof bugel A-diploma met lof bariton A-diploma trombone A-diploma set lof es bas A-diploma met lof trombone A-diploma bugel bugel B-diploma B-diploma hoorn B-diploma met lof hoorn. B-diploma met lof trompet B-diploraa bariton B-diploma proficiat en hopen dat deze prima tijdens het Bondsconcours op 11 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8