morgen RON DGANG e n FANFARE "Dorpsklank" ASPERGESBAL 8 horgen, 27 juni, zullen leder van onze fanfare weer bij u aankloppen •voor een financiële bijdrage voor onze vereniging. Zoals u weet wordt deze jaarlijkse rondgang traditiegetrouw gehouden aan het eind van het aspergesseizoen en wel op de dag van het As«erges$al. lij deze Schans vindt u een envelop met een circulaire, waarin de vraag om financiële steun nader verklaard wordt. Dat een fanfare een dure vereniging is, is inmiddels eenieder wel duidelijk. Toch mogen we er met zijn allen trots op zijn, dat een dergelijke vereniging, zowel qua leden als qua financiën in een relatief kleine gemeenschap als de onze het hoofd boven water kan houden. En dat is dan voor een groet deel te danken aan uw hulp. Alvast heel hartelijk dank voor uw bijdrage. Ook de rondgang van morgen zal weer gepaard gaan met muziek van onze eigen muzikanten. Zoals ook voorgaande jaren wordt het vervoer per open vrachtauto weer verzorgd door Jan Sambags met bereidwillige medewerking van Vissers Oliehandel. Hiervoor ook onze allerhartelijkste dank. Om 14.00 uur wordt gestart bij de kerk en de te volgen route is als volgt Leikeswei - Lollebeekweg Schoor - Hoogriebroekseweg - Horsterweg - Venrayseweg - Matthiasatraat - Castelostraat - Campagnestraat - Casten- rayseweg - Roffert - Tunnelweg - Castenrayseweg -- Klein Oirlo - Roland - Oirloseheide - Hoensel - en terug naar het centrum. Voor eer. vlot verloop van de rondgang zouden we u vriendelijk willen vragen de enveloppen zoveel mogelijk klaar te leggen. Bent u niet thuis dan kunt u eventueel de envelop afgeven bij de buren of bij iemand van het bestuur. V/ij danken u alvast bijzon er hartelijk voor uw medewerking en hopen op een succesvolle en gezellige zaterdagmiddag. Aspargesbal Als afsluiting van het aspergesseizoen wordt morgenavond, in het Gemeen schapshuis weer het traditionele Aspergesbal gehouden. Evenals andere jaren belooft het weer een gezellire avond te worden, mede dankzij de voortreffelijke dansmuziek van het "Apollo trio" uit St. Hubert. Vanaf 20,00 uur kunt u in de zaal terecht, waar ook nu weer de over heerlijke hamrolletjes met asperges te verkrijgen zijn. Komt u vooral vroeg, zodat u zo weinig mogelijk van de gezelligheid misloopt. Veel plezier Asgergesondereinden&ctie Ook de jaarlijkse aspergesondereindenactie zit er weer op nu het asperges seizoen beëindigd is. Zes weken lang hebben enkele fanfareleden de onder einden opgehaald, bij een groen telers, die deze ondereinden spontaan voor de fanfare beschikbaar hebben gesteld. De juiste opbrengst is nog niet bekend, maar zeker is wel dat de actie weer prima geslaagd is, Onze grote dank gaat dan ook in het bijzonder ui naar de deelnemende telers en natuurlijk ook naar de helpende fanfareleden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6