proficiat... BILJARTCLUB L.V.B. S.J.W. Castenray Derenen die in competitieverband willen biljarten kunnen zich nog opgeven t/ffi zondag 28 juni a,s. bij Hub van '!?heet tel. 231. Kinde ruitstapj e Ort v/oens.ar 1 juli a.s. gaan we met de kinderen naar "De Leistert" in, Roggel. De bus vertrekt om 13.15 uur bij de- kerk; onkosten 6,~ voor volwassenen en 3»- per kind. ïïiex-bij inbegrepen zijn: speeltuin, zwembad en kinderboerderij. We hopen rond 18.00 uur weer thuis te zijn. Opgeven kan i/ro zondag 28 juni bij 0. Stiphout r tel. 573» fietstocht Kevelaer Dinsdag 7 .juli a.s. gaan we met de fiets naar Kevelaer. We vertrekken. s morgens om 10.00 uur bij de kerk, Bij de "Wellse Hut" wordt er afgestapt om gezellig een kop koffie te drinken. Hond 18.00 uur hopen we weer thuis te zijn. We verwachter dat vele dames meefietsen en. er samen eer fijne dag van maken Als het regent op dinsdag 7 juli, dan gaan op donderdag 9 juli. Zaterdag 27 juni geen tijdverdrijven i.v.m, "Aspergesbal". Zondag ?8 juni tijdverdrijven o.l.v. mevr. Donders er mevr. Jakobs liöllebeekveg 35 .en 48 Zaterdag 4 juli tijdverdrijven o.l.v. raevr. Steeghs en mevr. Stiphout Lollebeekv/eg 16 en 19 Zondag 5 juli tijdverdri jven. o.l.v. mevr. Wismans, Horsterweg k? mevr. Kleeven. Lollebeekweg 6c Afd. K.3.B. Tijdens de vorigs u/eek gehouden avondvierdaagse van Uenray heeft een afvaardiging van de K38 onder leiding van filarjo, Petra on 3osé de de Castenrayse eer op voortreffelijke uijze hoog gehouden. Op de 10-km. afstand ujerden de in spanningen van het veis en terdege cefanen beloond mat een prachtige earste prijs. Leidsters en meisjes, namens het bestuur van harta gefeliciteerd met hot behaalde resultaat. Stichting Jeugd- en Graeer.schapsfcuis In de week van 28 juni heeft de Stichting eer, bestuursvergdering. Wanneer u vragen hebt aangaande het. gebruik of beheer van het gemeen schapshuis, wilt u deze dan vóór 30 juni schriftelijk indienen bij de secretaris van de stichting, p/a Castelostraat 2* Wij zullen deze vragen dan tijdens de vergadering behandelen en u hierop zo spoedig mogelijk antwoord geven.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 3