VISVER KOOP iedere donderdag van 9~10 uur 7 Wi'ttenhorst 4 - Castenray 1 (0-0) 0-1 ïbrwij 1 de son hoog aan da hemel stond en de mees fee mensen profiteerde ran da Kon .moest er door ons eerste elftal hard worden gevochten om een overwinning te behalen op Wit Venhorst 4. Morst dat vrij van degradatie speelde wist met name in de eerste helft grz© spelers van kastje naar de muur te sturen en ons te belatten dat we in ons spel konden komen» Het wilde maar niet lukken om tot redelijk voetbal te komen en Horst had de beste doelkansen» In de 20e minuut kregen we echter een. goede kans op eeti voorsprong toen aan ons een penalty werd toegekend maar desa kans werd tot valer verbazing niet benut» De bal ging aan ds verkeerde kant van de paal en Horst kon opgelucht adem halen» Het spelpeil zakte naar een bedenkelijk niveau en het werd duidelijk dat we van Horst 4 nog lang niet waren gewonnen. De rust brak aan met een. gelukkige 0-0 stand en het was duidelijk dat er iets moest gaan gebeuren os hier twee punten ts kunnen halen. Ha rust ging het iets beter al was het niet zeker geen hoogstaand voetbal. Het was Jan Arts die voor de openingstreffer zorgde door de op keurige wijze langs ds doelman te plaatsen. Horst was achter geenszins aangeslagen door deze achterstand en ging door met vaak erg leuke akties al werden niet alle oases op maat gegeven. ïoon 'Pielen, een van de betere spelers deze zendag, wist zich vaak goed I03 te maken van zijn direkte tegen stander en wist soms erg gevaarlijke situaties te scheppen in het strafschopgebied van de tegenstander maar een beetje geluk ontbrak hem bij het maken van een doelpunt. Hay Kersten, die geblesseerd op de reservebank Zat, werd in 't veld gebracht en wist het de verdediging van Horst vaak erg moeilijk te maken maar kon ondanks de fraaie kansen ook niet scoren en het begon er op te lijfeen dat we een zeer magere overwinning zouden gaan behalen deze middag maar wel 2 punten. In dé slotfase was het Wi» Kunen die ons van gelijk spel afhield door een zeer goed geplaatste bal uit het doel te halen es we hadden een over winning behaald, niet mot good voetbal maar wel wear punten verzameld in de race naar het kampioenschapHet hete weer was zonder meer debet aan hst vertoonde spel en het feit dat het altijd moeilijk blijft tegen een tegenstander te spelen die vrij kan voetballen. Leunen wist een overwinning te behalen tegen America en hlijt aan.kop van de tweede klasse V» Wij volgen met een punt achterstand en of het as zondag zal gaan lukken wie west. Wij voettellen tegen BW 2 en Leunen moet naar - IJsselsteyn 2 waar het ook nog niet is gewonnen.» Wie weet worden we as zondag alsnog kampioen en keren weer terug in de eerste klasse» Laten we het beste maar hopen en vooral rustig afwachten op hetgeen dat komen gaat en zorgen dat we self wel van BW winnen. Een beslissings wedstrijd behoort ook nog altijd tot de mogelijkheden!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 7