8 Castenray 3 - A Voor Castenrav 3 stond alleen de eer en een hoge klassering op het spel» America daarentegen moest winnen, wilde het nog aanspraak maken op de kampioenstitel. Doch al vroeg in de eerste helft keken ze tegen een 1-0 achterstand aan, toen Ruud. van Rhee de bal voor het lege doel plaatste en zijn broer Hub het laatste tikje gaf» Castenray 3 verdiende die voorsprong vooral door het goed storend voetbal. Mede hierdoor konden we de toch wel gevaarlijke aanvallen van America enigszins afremmen en zelf regelmatig in de aanval gaan. Voor de rust wist America- echter de stand nog verdiend gelijk te trekken. In het begin van de tweede helft wss het vooral America wat do toon san- ga? en door een misverstand in de verdediging kwamen we al spoedig met 2-1 achter te staan. Als America toen slim was geweest hadden ze door moeten drukken doch dat verzuimden ze, waardoor Castenray 3 regelmatig de aanval in kon gaan. En uit een van deze aanvallen plaatste Ruud van Rfcee de bal keurig voor hst koel waar hij wederom zijn broer Hub bereikte die de bal over de keeper heen in de verste hoek kopte. Dit bleek voor America een gevoelige dreun ts zijn en ons 3e kreeg weer hoop. Waar America verzuimde door te drukken, daar drukte Castenray wel door en wel met succes. Het was weer Ruud van Rhee die aanleiding tot scoren gaf toen hij binnen de Ié meter neergelegd werd, en omdat Ruud en Hub die middag elkaar toch goed vonden mocht Kuub de terecht gegeven penalty verzilveren. Castenray 3 won hiermee de wedstrijd er. America kan het kampioenschap wel vergeten. Wat we niet verwacht hadden is toch gelukt; vier punten in twee wedstrijden. De halve buit is binnen. Als we zondag dus met de brilstand uit Bergen kunnen vertrekken is de hele buit binnen en kan het seizoen niet meer kapot. Maar daar sullen we dan wel voor moeten knokken. Ook tegen. Melderslc 7 werd er hard gewerkt. We waren al ongeveer een half uur bezig voordat het eerste doelpunt te bejubelen viel. Voor die tijd lukte het niet ofschoon we toch dikke kansen kregen. Sen vrije trap genomen door Balbussen bereikte G-, Dinghs. Deze loste een schot op doel maar de bal werd door (Je keeper gekeerd» In tweede instantie kopte G. Dinghs de bal in het doel; 1 - 0, Vanaf dat moment lukte het allemaal veel beter. Toen J. var,. Rhee een aanval opzette, de bal afgaf aan B. Geerets, die op zijn beurt broer Hay bediende, werd het 2-0. Nog voor de rust was het Bert zei? die de stand op 3 - 0 bracht. Na de theepauze met Frank'Weijs in het veld voor J. van Rhee (Frank nog bedankt)dachten we een grotere voorsprong te nemer», maar het lukte niet. Het was Meiderslo dat de achterstand verkleinde tot 3-1. Toen kreeg Bert Geerets het op zijn brede heupen en met twee gave treffers van zijn voet met de nieuwe schoenen aan (had ze maar eerder gekocht) werd het op aangeven van G. Dinghs 5-1. Deze schroefde hier mee zijn produktie op met 3 doelpunten.^ Zijn'totaal is nu 20 doelpunten. Tien minuten voor het einde maakte S. Kunen met een mooi doelpunt het halve dozijn vol. Zondag in Bergen gaan we tot op ons laatste tandvlees, hè jongens, om minstens een punt mee naar Castenray te kunnen nemen. Veel succes. Borg dat je op tijd bent bij H. van Rhee. 31offie. S.7S 2: SKr ssifcss sj r:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8