Eindelijk lach te Vrouwe Fortune de Castenray-reserves dan weer eens toe En die glimlach kwam niets te vroeg, want na die schitterende prestatie tegen koploper Blerick, bleef S.V.C. een aantal wedstrijden beneden de mast en zakte mentaal naar een bedenkelijk niveau. Nu dan die opsteker tegen de nummero 4 van de huidige ranglijst, het SevenuiRse Sparta, wat duid .lijk voor 2 punten naar Castenray was gekomen en dat vanaf het begin liet merken, door vlot combinerend richting Bertus de Panter (foutloos keepend deze zondag) te trekken. Maar een attente Jan. Rambags veroverde de bal na goed sioorwerk van een slapend ezeltje en versloeg daarop de doelman van Sparta met een schitterend geplaatst en strak schot. Kort daarop ontving Jac Wismans de bal op mast van Twan FF, omspeelde een tegenstander en schoot toen de bal fenomenaal in de linkerbovenhoekt 2-0 Castenray leek op fluweel te zitten, maar voor de thee scoorde Sparta een keurig uitgespeelde "anschluss" treffer en kwam zelfs vlak daarna op gelijke hoogte met S.V.C., ware het niet, dat een oplettende grensrechter Thei Jacobs (hij verlengde zijn contract met S.V.C, 2 ondanks een aanbieding van V.hands had geconstateerd bij de Sevenumse doelpoging en zo bleef de stand 2-1 voor Castenray. Het zag er na de hervatting lange tijd naar uit, dat S.V.G. de kleine voorsprong vast kon houden, want ondanks de bijna constante druk van Sparta (met wind in de rug en de vlam in de broek) bleef de Castenray-achterhoede geconcentreerd verdedigen en gaf nauwelijks kansen weg, Sterker nog, die kansen kregen de S.V.C.- voorwaartse» bij counters wel, maar op het beslissende moment, zat de schoenveter in de weg. En zo leek Castenray langzaam maar zeker aan het langste eind te gaan trekken, totdat een tiental minuten voor tijd scheidsrechter Fred Flinstone nog even in de schijnwerpers meende te moeten komen. Hij kende namelijk een strafschop toe na een ongelukkige valpartij in het S.V.C, 16 meter gebied en met dit presentje wist- Sparta wel raad; 2-2. Maar de wedstrijd kreeg dan toch nog een happy end voor Castenray 2, want na een combinatie tussen Jac en Jos Wismans rondde laatstgenoemde de zaak af met een schitterende spetter in opnieuw,,de linkerbovenhoek. De 2 punten waren binnen en daar was Oscar erg blij mee. Tenslotte een compliment voor het middenveld van S.V.C, deze zondagmiddag, want dat heeft meters gevreten in deze wedstrijd. Keurig werk mannen! Nog enkele medede lingen van huishoudelijke aard voor we afsluiten, In navolging van mijn waarde collega Noudje (Bleubird) Janssen zal er binnenkort een topscoorderslijst van S.V.C. 2 in Uw Schans verschijnen! Het Dagblad zat er met de uitslag van de wedstrijd S.V.C, 2 - Sparta 4 weer eens vies naast, waar de fout ligt is mij helaas nog niet bekend, maar het wordt hoog tijd, dat Oscar zich eens met deze zaak ga.at bemoeien! 0 S C A S» a,s, zaiardaci UENRAY B aanuang: 13,30 uur CASTENRAY B

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6