KLEUTER LAGERE SCHOOL I Wittenhorst 6- Castenray Het extra uitstapje naar de Efteling wordt van het programma geschrapt en vervangen door 1 middag strafexcercitiena de matige vertoning die S.V.G. 2 afgelopen maandag heeft laten zien. Het lijkt erop alsof de blauw-witten zich tegen Blerick leeg gespeeld hebben, want sinds die wedstrijd, gaat het steeds meer bergafwaarts. In de wedstrijd van afgelopen maandag liep Castenray meer tegen zich zelf te voetballen dan tegen de tegenstander. Het wedstrijdverloop van deze, van beide kanten, matige wedstrijd is als volgt. Al vrij snel na de aanvang van de wedstrijd werden we op een 0-1 achterstand gezet door een goed combinerende Horster voorhoede Hierna wisten de blauw-witten middels 2 goals kort achter elkaar (een kopbal van Jos Wi smarts en een afstandsschot van Jan Rambags) de stand op 2 - 1 te brengen. Horst trok de stand echter in de laatste seconden voor het rustsignaal nog gelijk. Het eerste kwartier na rust begon er iets meer leven in de Gastenrayse brouwerij te komen en werd er wat meer druk uitgeoefend. De rest, van de wedstrijd was daarna bijna geheel voor rekening van Wittenhorst Castenray scheen zijn krachten verspeeld te hebben. Wittenhorst bleef voortdurend zeer gevaarlijk aandringen, hetgeen echter maar 1 doelpunt opleverde, waardoor de stand op 3 2 gebracht werd. Laten we hopen dat we na de afgelopen drie zwakke wedstrijden (drie maal is scheepsrecht) weer een stijgende lijn te zien krijgen in de ko mende wedstrijd tegen Sparta 4. Raap alle moed nog eens bijeen voor komende zondag, zodat we dan met een tevreden gevoel van het veld kunnen gaan. Ouders communikanten 2 plakken K oninginnedag We vieren op donderdag 30 april a.s. met de schoolkinderen koninginnedag. We doen dit 's morgens van 9.00 tot 11»?+5 uur. Plaats van handeling: korfbalveld aan de Castenrayseweg. De kinderen van de kleutërschooï~t7®~dë~5ê"kïas~zorgen dat ze om 9.00 uur op het veld aanwëzig~zIX5}~düs"niêt"eerst"naar school komen. Er staan een aantal leuke aktiviteiten op het programma. Bovendien komt er in de loop van de morgen ook nog een traktatie. Sportkleding en schoeisel is wel aan te raden. Belangstellenden zijn natuurlijk welkom. De 5® en 6e klassers moeten eveneens ora 9*00 uur op het ko'rfbalveld aanwezig zijn. We starten vanaf die plaats met een speurtocht/oriëntatie- tocht. Dit gebeurt per fiets. Zorg dus dat je die allemaal bij je hebt. Ook bij slecht weer gaat deze tocht door, uiteraard in aangepaste kleding: De ouders van de communicanten worden maandag 2? april om half in school verwacht voor het maken van een bloem. Het is misschien verstandig een oude lap mee te brengen i.v.ra. Bedenkt u eventueel een gebedje voor de achterkant. Ou de voorkant komt de naam foto.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 7