S.V.G.- junioren yiïSi§9SE!_5Si®£2®2_5-9Eïiii. Castenray 8.....leed aan dubbele nederlaag. Ging de belangrijke wedstrijd tegen Suiclg. Boys met 2-4 verloren, san nog grotsr verlies voor dit elftal betekende de vrij vroeg in de wedstrijd opgelopen blessure van Hemk Vsrsteegen, die hem noopte de wedstrijd te staken, waardoor Oohn Versteegsn an later Roger UJeys zijn plaats onder lat moest innemen. Aanvankelijk werd gevreesd, dat Henk sen enkelbreuk had opgelopen, doch onderzoek in het ziekenhuis wees uit, dat dit niet het geval was. Henk zal voor lopig echter wel uitgeschakeld. De in hst bBgin van de wedstrijd opgelopen 0-1 achterstand werd vlak voor rust door Cara Vsrsteegen, na een misverstand .in de achterhoede, rechtgetrokken, ffleteen na de pauze kwam Swolgen op 1 - 2 en door sen terecht toegekende penalty zelfs op 1 - 3. Castenray, dat vandaag weinig lukte, kreeg weer even hoop, toen Erik Dacobs na een schitterende solo de achterstand tot 2-3 terugbracht, doch Swolgen liep weer verder uit na enkele slordigheden op het middenveld, dia ook de amper boven de graspollen uitkomende doch dapper keepende Roger Ways niet meer kon corrigeren. Ds nederlaag was een feit, doch alle hoop is nog niet verloren. Castenray blijft tenslotte koploper, maar zonder Henk, die een zeer spoedig herstel wordt toegewenst, zal het moeilijk worden, zeker met de uitbeurt tegen Uenray nog in het verschiet. Castenray Ckreeg het sterke Geysfceren C op bezoek, ffiet een geweldige inzet van alle spelers werd Geysteren zeer gcad tegenstand geboden en werd zelfs, enigszins tegen de verhouding in, 8en 1-0 voor sprong bereikt, üe vreugde was echter van korte duur, want na daza treffer wilde Geysteren toah laten zien, waarvoor het ge komen was. Na ds rust konden de enigszins gesloopte Castenrayse krachten het niet meer bolwerken en wist Geysteren uiteindelijk sen verdiende 1-3 overwinning binnen ta halen. Toch bewees deze wedstrijd, dat met een goede inzet van alle spelers ook tegen sterks tegenstander goede resultaten behaald kunnen worden. Castenray D...redde het ook deze keer niet. Hoewel de nederlaag veel lager uitviel dan destijds in de uitbeurt moest men toch met 4-0 zijn meerdere kannen in excelsior D. Castenray E„....kon het slechts tot de rust bolwerken tegen fflontagnards 2. In de 2e helft was Castenray E kansloos. Eindstand: 0-4. Programma zaterdag 11 april: Castenray B - vrij Castenray C - vrij Castenray D - D.I.S. D 11.00 uur Castenray E - Barselo E 10.00 uur(Vriendsch.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 3