9 222«S2E22_,5_~ Sêveau® Sevenum was naar Castenray gekomen om te winnen. 'Dit was dan ook ta merken, want met snelle aanvallen werd onze verdediging onder druk geset en het eerste doelpunt van de tegenstander viel al direct in het begin 0 - 1 Castenray liet het er met bij zitten on met een uitstekend keepende 1?. Qeerets en een uitblinkende jan Classens in de verdediging ging Castenray in de aanvalDe gelijkmaker liet dan ook niet lang op zich wachten. Een aanval, opgezet bij H. Strijbos vanuit het middenveld, die de bal op maat bediende naar Jan Classens, een voorzet van Jan naar H.i|Geerets en de gelijkmaker was een feit. SeveniMT maakte er echter voor de rust nog 1 - 2 van. Na de theepauze was het weer Sevenum dat scoorde en dat betekende 1-3, maar Castenray liet net er niet bij zitten. Met hare werken door iedereen werd richting doel Sevenum gezet. We kregen een hoekschop te nemen. M. Baltussen nam deze, maar de knalharde kopstoot van H. Qeerets werd van de doellijn gehaald en tot een nieuwe hoekschop verwerkt. Hcepschop werd weer genomen, op de slof van R. Kunen kwam de bal terecht en dat betekende 2 - 3. Castenray ging verder. Er werd hard gewerkt en een kwartier voor het einde kregen we loon naar werken. Het was J. van Rb.ee die de gelijk maker in de touwen joeg, 3-3. Proficiat jongens, "Sponeerhet eerste puntje is binnen." Bert Geerets, onze topscoorder, wensen we van harte beterschap. Zondag vriendschappelijk tegen Oirlo 5; aanvang 10.00 uur. Sloffis* 3-° (2-0} Castenray 3 kreeg een heel ander Venray op bezoek als in Venray. Won men in Venray vrij makkelijk met 6 -1 deze middag moest er hard voor geknokt worden ora beide punten binnen te halen. We waren enigszins gewaarschuwd voor dit Venray want de koplopers Yeseleteyn en Well hadden allebei van Venray 7 verloren. Castenray 3 ging vanaf het begin dan ook met- goed storend voetbal aan de slag. Regelmatig wist men met goede combinatie de verdediging van Venray op de proef te stellew. Naeen half uur spelen kreeg men loon r- naar werken toet; Kuub van Rhae da bal in de ruimteaangespeeld kreeg. Rij rondde het zaakje af met een pracht van een goal. De bal belandde precies in de kruising, 1-0. Nog voor de rust wist Huub van Rhee wederom goed vrijgeepeeld, alleen voer de keeper te komen. Rij scoorde beheerst, zo kennen we Huub weer, zijn 2e goal. Na de thee was het advies om vooral geen risico's ts namen en te knokken voor de punten. Dat advies is goed opgevolgd. Venray dat voorlopig de moed nog niet op wilde geven, deed er van alles aan om de achterstand te verkleinen. Doch naarmate de wedstrijd vorderde begon Venray meer te kankeren op eigen spelers en dan is het spel ook zoek en verloren. Castenray 3 profiteerde hier goed van en wist zelfs de voorsprong te vergroten tot 3-0. Sen. goal die wederom door Huub van Rhae gescoord werd, die daarmee een hatriek voltooide. Volgende week krijgen we HRC k op bezoek. Bok dan zal er op dezelfde manier geknokt moeten worden, want we hebben al meer bewezen dat we, ais we er voor vechten van iedere tegenstander in deze klasse kunnen winnen en willen we mee blijven draaien in de top dan zal het aan de inzet van iedereen liggen 1!!! DE op pagina 6 aangekondigde wedstrijd Brughusis 1 - Castenray 1 wordt gespeeld op gg^erdagt aanvang 18.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9