S.V.C.- 28 waart lastenray 8 door een. foutieve vertrektijd een uur te vroeg op pad gestuurd (sorry jongensook dat kan ge-beuren), heeft in een meer spannende dan fraaie wedstrijd /V g*. een. moei same overwinning behaald op Meerlo 8. De wedstrijd begon nogal ongelukkig door het mieeen van een penalty en het kort daarna uitvallen van onze uiterst betrouwbare laatste man, Toine Strijbos. Toch werd het 1-0 door een doelpunt van Henk Vollenberg na een sublieme paes van Geert Stiphout. Vlak voor rust echter kwam Meerlo op gelukkige wijze gelijk. Na rust ging Castenray feller in de aanval, maar paal en lat en een voortreffelijk keepende Meerlo-goallie stonden succes vooralsnog in de weg. Totdat John Versteegen (weer hij) op handige *n.jze de buiten- spelval ontliep en scoorde. Kort daarna maakte Frank Wwijs met zijn- specialiteit, raak schieten uit een onmogelijke hoek, aan alle onzeker heid een einde. Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen mede-koploper Swolgense Boys op het programma. Een uiterst belangrijke wedstrijd voor Castenray. Het is dan ook te hopen, dat veel toeschouwers komen kijken om onze jongens een stevig zetje in de rug te geven. Castenray zou het tegen Merselo C wel eens gaan maken. Ze kwamen echter bedrogen uit. Met rust was het nog 0-0, Dit veranderde echter 10 minuten na rust, doordat Merselo scoorde. 0. Ondanks de inzet van onze jongens werd er in de laatste minuut nog eens gescoord door Merselo...., 2 - Maar ja, komende zaterdag hopen we op meer succes. Castenray Castenray D..... trad aan tegen koploper Venray Ek. Al snel bleek waarom dit elftal bovenaan staat. Met technisch goed voetbal werd onze S onder druk gezet. Doelpunten bleven dan ook niet uit. 3 Voor en 1 na de rust, zodat Venray verdiend de punten mee naar huis kon nemen. heeft ar alles aan gedaan om de schade in Venray zo be perkt mogelijk te houden. Niettemin kreeg men met 14-0 da kous op ds kop. Castenray B - Stuolg. Boys B 14.30 uur Castenray C - Geystersn C 14.00 uur Castenray D - Excelsior 0 11.00 uur Castenray E - iïiontagnards E 2 10.00 uur mededelingen: a.s. Zaterdag is ar voor de spelers van het 0- an E-elftsl een fiatsspeur tocht uitgezet. Jullie worden om 2 uur in hst gemeenschapshuis verwacht met een goede fiets en een pen of potlood. Veel plezier. a.s Donderdag 9 april is een bijeenkomst gepland voor de jeugdleiders bij Jan Arts. Aanvang: 20.30 uur. Bij verhindering gaarne afmelden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5