S.J.W. Ca sten ray 9 als u niet van vis houdt!!'!! zoudt zich anöars iedere dorsdardeg kunnen vermennen set overheerlijke verse vis!!!!! l'ffirkrijgbear tap het dorpsplein van 9 tot 10 uur. ISHEE RLQKM ISHEERLIJKtf IS De speurtocht naar Qvarloon is erg goed geslaagd te noemen. Het weer was erg mooi op één enkels bui na. Oe meisjes maren er bijna allemaal. [fietsjes, allemaal hartstikke bedankt voor de fijne medewerking. Branxetnaksrt jes Jullie hebben uieear club op dinsdag 24 maart van 18.30 uur tot 20.30 uur. iüillen jullie allemaal oude kleren san trekken, mant uie gaan knutselen. PoetsqroapHoretsruieg. Denk aan het logboek. Door een misverstand is hst de vorige keer wat later geworden. Hiervoor onzs excuses. 0e leidsters. Afd. ïijdverdrijvars Zaterdag 21 maart is ar om 19,00 uur een jongerenmis vanwege het 5-jarigs bestaan van de "TIJQVERDRIJVERS"Na da mis, waarbij iedereen van harte welkom is, is er in het Deugd- en Gemeenschapshuis een discobal met aangepaste muziek op zoveel mogelijk aangepaste geluidsterkte. 0e meesta jubilea gaan gepaard met een receptie. Hoewel wij geen receptie houden nodigen mij bij deze toch alle besturen van de Casfcenrayse verenigingen, alle ouders en alle overige belangstellenden van harte uit om deze avond geheel of gedeeltelijk met de Castenrayse jeugd door te brengen in een gezellige sfeer. Het loont des ts meer de moeite om aanwezig te zijn, omdat er voor iedereen een aangename verrassing wacht. Bovendien zal om ca. 20,15 uur een onthulling door onze pastoor plaatsvinden, lilat de jongerenmis betreft, wijzen wij u er op, dat de. eerste banken in de kerk gereserveerd zijn voor de leden van da tijdverdrijvers, het bestuur, jongerenbe stuur en leidersraad. iliij verzoeken dezen dan ook om vooral tijdig in de kerk aanwezig te zijn en zodanig plaats te nomen, dat bank na bank helemaal wordt op- vuld, zodat er zoveel mogelijk mensen in de banken kunnan plaats nemen. Zondag 22 maart tijdver-drijven o.l.v, Mevr, Janssen en [fleur. Arts, KI. Oirlo 14 en 19. Zaterdag 28 maart is er oud-papier-actie. 1 s Avonds geen tijdverdrijven i.v.m. halfvastenbal. Zondag 29 maart tijdverdrijven o.l.v. [deur. Uleys en iïlsvr. Reynders, Lollebsek- ureg 42 en 38.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9