DORPSRAAD LAGERE SCHOOL i Verslag vergadering van 11 maart 19§1 - Overzicht woningbehoefte Castenray Voor een bejaarde woning zijn er op het ogenblik 8 gegadigden. Sr worden, er ook 8 gebouwd; deze zullen binnenkort toegewezen worden. Voor een sociale woning zijn 21 gegadigden» De woningbouwvereniging heeft de medewerking van de dorpsraad gevraagd om zelf de gegadigden te benaderer of deze nog serieuze kandidaten zijn. Dit is voor de start van de volgende serie woningen. - Binnenkort wordt in Castenray de 800e inwoner verwacht. - Pastoor Keujaerda is bezig met het samenstellen van een dorpsarchief en heeft hiervoor bij de dorpsraad informatie van verenigingen gevraagd. - Sr is gesproken over de vorming van CDA Venray. Kiescomité H. WillemssenH. Philipsen, P. Steeghs en P. Poels. Dhr. van Loon uit Veen heeft bij de gemeente vergunning gevraagd voor een standplaats als kaasboer» Hier is geen bezwaar tegen» Het zal voor alle partijen voordelig zijn als dat gelijk kan met de visboer. - Belangrijke .gebeurtenissen en wetenswaardigheden kunnen doorgegeven worden aan ROZ (regionale omroep zuid), Hackfordstraat 13, Sevenum, tel. 0^767 - 2659,'ha 18.00 uur. Dit wordt dan via de radio bekend gemaakt. - In Castenray is weinig parkeergelegenheid voor vrachtwagens. De gemeente zal hierover benaderd worden - De kas van de dorpsraad en van de Schans was bij controle in orde. - Voor de vestiging van een friteskraam in Castenray moet het advies van B en w' afgewacht worden» Aanmelding ie klas 'Evenals voorgaande jaren willen we de oxidars in de gelegenheid stellen hun kind persoonlijk te- komen aanmelden voor de 1e klas. 0 kunt daarvoor op school terecht op ik en 15 mei a.s. van 15*^5 uur - lb.30 uur. Juffr. Camps zal de benodigde gegevens van uw kind dan noteren. Ouderavond Ie Communie Op donderdag 26 maart is een bijeenkomst vastgesteld voor ouders die dit jaar een Comounikant je hebben. De avond begint om 20.00 uur in de lagere school en wordt geleid door juffr» Rongen en rabr. Pastoor. Aan de orde komen o.a. de voorbereiding in de klas en de organisatie rond de viering op 3 mei a.s. Ouderavond Vormsel Voor de ouders van de vormelingen is een ouderavond gepland op donderdag 9 april as. om 20.00 uur in öe lagere school Ook op deze avond is mhr. Pastoor aanwezig, die samen met P. van Wegberg met u van gedachten zal wisselen over de voorbereiding tot nu toe en de viering op 23 mei a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 11