S.J.W. Castenray TE KOOP- 6 'GEDEELDE ZORG' Zaterdag 24 januari is ar geen tijdverdrijven i.v.m. Prinsenbal. Zaterdag 24 januari is er meer oud papier ophalen. IL'e starten om 09.30 uur. Zondag 25 januari is er om 18.30 uur een vergadering voor alle laden van de tijdverdrijvers. Er u/orden dan door middel van een verkiezing 2 leden toege voegd aan het jeugdbBstuurOoor het bestuur uiorder. als kandidaat gesteld Hanny van Kuyck en Frank li/eys« Tegenkandidaten kunnen zich tot de vergadering opgeven bij een van de bestuursladen. Na de verkiezingen volgen nog enkele huishoudelijke mededelingen, vuaarna om 20.00-uur een tafaltennistismonstratie volgt door afgevaardigden van Red Stars. Waarschijnlijk is er dan op zondag 8 februari een tafeltennistoernooi, georga niseerd door Red Stars, in de gymzaal van üenray. Alléén laden kunnen hieraan deelnamen en deze kunnen zich zondag opgeven bij Astrid Uollenberg. Er zijn geen kosten aan verbonden. Na de demonstratie is er tijdverdrijven o.l.v. Mevr. ïfJismans, Horstertueg 47 en Mevr. Kleeven, Lollebeektueg 5c. Het komende ueekend kan men zich nog als lid aanmelden van S.D.tli.C. bij Nel Danssen of zondag bij Astrid Wallenberg. Het bestuur heeft besloten in de toekomst voor de leden een ledenpasja in te voeren. Hiervoor moetan da laden een herkenbare foto of.pasfoto met op de achterkant hun naam vermeld. Iedereen üiordt derhalve verzocht nog deze maand een foto in te leveren bij Nel Janssen of Astrid Wallenberg. Zaterdag 31 jan. is er geen tijdverdrijven i.v.m. receptie prins. Zondag 1 februari tijdverdrijven o.l.v. Mevr. tüeys en Mevr. i/ersteegen, Horster tueg 45a en 45b. -- EETAARDAPPELEN(Bintie) Diverse soorten - GROENTEN - - Diverse soorten FRUIT M. CAItlPS, Heesakker 8, Castenray issiuan BELASTINGAFTREK

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6