DORPSRAAD DAMESKOOR L.V.B. BILJARTCLUB i Dorpsgids Sen dezer dagen is de dorpsgids Castenray 1981 uitgekomen. Wij dachten de gemeenschap hiermede eer. goede dienst te bewijzen. Vooral voor de nieuwkomers zal deze gids welkom zijn. Hij zal niet altijd volmaakt zijn Vanwege de bestuurswisselingen die er in de verenigingen plaats hebben. Tot die verenigingen, waar een bestuurswisseling plaats heeft, zonden we een vriendelijk verzoek willen doen dit door te geven aan de reriaktie van "De Schans", Castelostraat A-, dan wordt dit in de "Schans" geplaatst. In de gids is aan iedere ommezijde een blad blanco gelaten om die veranderingen aan te brengen. In de nieuws gids is in de samenstelling van de leden van Ce dorps raad een foutieve opstelling gegeven, daar staat vermeld: H. Philipsen, Klein Oirlo 23 5811 AW tel 572 dit moet zijn: H. Philipsen, Roland 2 Klein Oirlo 5811 SA tel. 280 Gelieve dit even in de gids te veranderen» Vergadering Woensdag 1'+ jan. a.s. vergadering voor de leden van de Dorpsraad bij H. van Rhee. Aanvang 20.00 uur. - Mocht iemand iets behandeld of besproken willen hebben, dan kan dit bij een van de leden worden doorgegeven. Zaterdag om 10.00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie: aanvang 20.00 uur. Bezinningsavond Deze wordt gehouden op dinsdag 20 jan» in zaal "In den Engel" te Venray met als thema: "Waarom volen jongeren zich tot godsdienstige sekten aan getrokken". Hen kan zich voor deze avond opgeven bij de secretaresse Cis Stiphout, tel. 373* De onkosten bedragen 3*50 Uitslag 30 dec. 1980 Bejaarden Castenray - Ketsers C p - 11 Programma 13 jan.1981 Ketsers C Sevenu® C

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 7