6 L.R.V. "de eendracht" S.J.W. Castenray STUDIECLUB V.H. Tijdens de springwedsfcrijd voor ponyruiters op 28 december ir, manége "Wieneshof" behaalde Marloes Philipsen de 2e prijs in de B-klasse en Wiel Friezen, 'de 8e prijs. Tijdens de dressuur selectie wedstrijden op januari behaalde Ben Wismans de 5 a prijs Zaterdag 10 jan. hebben we film met "Louis de Funes". We starten om 20.00 uur; einde 22.00 uur. Entree 1,- Sondag 11 jan. is er 's middags film voor de kinderen van Castenray en andere belangstellenden. Aanvang 11.30 uur; einde 16.30 uur. Entree 1,- Ook deze film is met "Louis de Furies". 's Avonds is er tijdverdrijven o.l.v. mevr. Jakobs, Lollebeekweg 18 mevr. Donders, 35 Zaterdag 1? jan. géén tljdverdrijven i.v.ra. Jeugdvorstenbal. Zondag 18 jan. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Steegha, Lollebeekweg 16 mevr. Stiphout 19 Contributie A.s. zaterdagavond en zondagavond bestaat weer de mogelijkheid om u aan te melden als lid van S.J.W.O., aid, Tijdverdrijvers. Dit kunt u doen door bij opgave de contributie te voldoen. Zolang de contributie niet is betaald, bent u geen lid en kunt u niet deelnemen aan de diverse activiteiten. De mogelijkheid tot aanmelden is er vanaf 12 jaar. De contributie bedraagt voor het 1e en 2e lid uit één gezin 12,50 per persoon en voor het derde lid 10,- Afd._K.J.B. 'Braniemakertjes en Pumpiee" Dinsdag 13 januari kienavond voor alle leden van half tot half 9. P.S. Als je op een clubavond niet kunt komen, wil je je dan afmelden bij een van de leidsters. De leidsters Donderdag 15 jan. vergadering om 20.00 uur in café Hesen. De avond zal verzorgd worden door dhr. Vaessen van Landbouwbelang. Deze zal een lezing houden over "Voedersamenstellingen en voeder methoden"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6