8 L.V.B. L.R.V. "de eendracht DAMESKOOR Vervolg S.V. Castenray - korfbal Pupillen 2 De dag was eindelijk aangebroken, ttfij gingen met z'n allen in de bus naar Deurne korfballen, lüe zangen de hele weg. Toen wij aangekomen waren, gingen wij naar 't veld van de pupillen, liie zetten de tent op an kleedden ons om. ilie gingen spelen, want hst was nog geen tijd. Toen het tijd was, gingen u?e naar veld nr. 55. Toen begon de wedstrijd. ii/e moesten tegen 9E Quick 4. Blij waren gewonnen mat 5 - 0 sn da doelpunten maakten Karin('2.x)t Sessica, tilariëlle en ik. Uie usaran heel blij, dat we de eerste wedstrijd gewonnen hadden. De tweede wedstrijd wonnen we met 1-0 van Swift 3. itie haddan veel kansen, maar ik maakte het enigste doel. De derde wedstrijd wonnen we van de Boskant 5 met 4-0. Karin en ik maakten ieder twee doelen. Tiaar de vierde wedstrijd moesten we tegen Rosolo 6. üie daden goed ons best, maar we konden niet winnen. Het werd 0-4. Toen wachtten we op de uitslag om 6 uur. U/ij hadden de 2e plaats verdiend en wa waren er heel blij mee. U/s stapten in de bus en reden richting Castenray. En om 7 uur waren we weer in Castenray. Dit was het einde van een leuke dag. CHRISTEL. Agenda juli - augustus: 1 juli - Fietsen Kevelaer. 9 juli - uitstapje ouders en kinderen naar Heidense bossen. 20 aug. -Fietsen en bowlen. Uitslag concours Siebsnqewald 8-tal: 6e prijs. Ind. dressuur: ill. Classens, 3e prijs Springen 8 3ac Dismans, 6e prijs Peter Strijbos, 9e nrijs Frank Stiphout, 10e prijs. Zondag 1 juni: Ponyconcours te Broekhuizenvorst. Rlaandagavond am 20® 30 uur repetitie. W-ouwtfi'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8