N 3 Vervolg orgelcomité Fa dit concert word heb idee geboren de organisatie in handen te geven van een speciaal comité,, Op 11 aug. van het vorig jaar organiseerde dit comité in oprichting een eerste concert» Ruim driehonderd muziekliefhebbers luisterden toen naar de amerikaanse organist Frank Speller» De onverwacht grote belangstelling voor dit concert heeft tot de definitieve oprichting van het orgelcomité geüjeid. Dit comité wordt gesubsidieerd door de gemeente Venray en stelt ten doel jaarlijks één' o-f twee orgelconcerten te organiseren alsmede meer bekendheid geven aan orgelconcerten in de regio» In het comité hebben zitting de heren R. Serben, H/ Grasto, H. Thijssen, J» v»d» Tillaart en namens de gemeente V» v»d» Brult» Momenteel wordt door het comité een concert voorbereid, dat op 27 april a»s» zal wprden gegeven door Louis Toebosch uit Tilburg, een van de be kendste 'organisten van Nederland. Hij won als eerste het beroemde orgel- improviéatieconcours tc- Haarlem. Inmiddds heeft Frank Speller laten weten, dat hij in 1979 een tweede con certreis door Europa hoopt te maken en daarbij graag weer in Venray wil concerteren. Noteert u alvast: donderdag 27 april 1978 om 20.15 uur., orgelconcert door Louis Toebosch in de Grote Kerk. L.R.V. DE EENDRACHT Na afloop van de beide kringwedstrijden voor de ponyruiters en grote ruiters van de Kring Horst en Venray, welke onder bijzonder goede weersomstandig heden zijn gehouden, wil ik namens het bestuur en leden iedereen van harte bedanken voor hun medewerking en steun die u allen hebt gegeven voor en tijdens deze wedstrijden. Een extra woord van dank gaat uit naar de grond eigenaren, die deze hiervoor welwillend ter beschikking hebben gestold. Ook een speciaal woord van dank aan de vrouwen en helpers in de consumptie tent en aan de secretaressen. Door deze- spontane medewerking zijn deze kringwedstrijden zo goed verlopen» Hiervoor nogmaals bedankt. Het tweede viertal behaalde de tiveode prijs, terwijl het eerste viertal de vierde plaats bezette. J. Donders en -J» tyismans behaalden allebei de vijfde prijs met individuele dressuur. Truus Cox en Jac Wismans wisten bij het springen in de nieuwelingen klasse zo goed te rijden, dat zij in het vervolg in de beginnelingen klasse moeten uitkomen. In deze klasse behaalde J/ Geerets de negende prijs. Zondag 16 april is er in Venray kringwedstrijd voor ponyruiters. Zaterdag april ruiterbal in zaal "In den Engel" te Venray. Voor al Uw dak- zink lood-werkzaamheden Dakdekkersbedrijf J. 't Jong Van Goghstmat 22, Horst Telefoon OL709 - 4107

Castenrays dorpsblad De Schans | 1978 | | pagina 3