2— Vervolg Kermis Het bulldozer-schuifspel en de grabbelton zullen zaterdag nog niet aanwezig zijn» Het de tarieven kunnen de exploitanten varieren, maar voor de vlieg tuigmolen is de ritprijs vastgesteld op 35 cent en voor de grabbelton de spelprijs op 25 cent. MEDEDELINGEN OUDSRCGMHISSIE Hieronder volgt een overzicht van de data waarop de klasse-avonden gehouden zullen worden. Maandag 23 aug. 6e klas Mr. Raaijmakers Dinsdag 2.k aug. 1e klas Mevr. Camps Woenödag 15 sept 2e 3e klas Mevr. Rongen Donderdag 16 sept. ^e 5c klas Mr. Wegberg Op deze avonden vertellen de leerkracht iets over hoe_ en watuw „kind leert op school. Eeventuele vragen en suggesties zijn op deze avonden welkom. In de loop van november volgen dan nog de 10 r*iin„ avonden. Verdere mededelingen daarover volgen nog in De Schans. Verslag Oudercommissie over de activiteiten van het afgelopen halfjaar °p 9 febr. werd de ouderavond gehouden in de kleuterschool. Dit was tevens de laatste vergadering van vier leden van de oudercommissie die daarna plaatsnamen in het schoolbestuur i.o. Daarna is de ouder commissie aangevuld met vier nieuwe leden. Vanaf di-e datum heeft de oudercommissie b commissievergaderingen belegd. Het dagelijks bestuur heeft negen maal vergaderd en vergaderingen bezocht'. Verder heeft de oudercommissie 2 ouderavonden verzorgd in de school, nndere- activi teiten waren o.a. klusjes opgeknapt in school, zandbak gevuld," met auto's naar Melkfabriek Venray, molen Meterik, bakker Meterik, school- voetbal-toernooi Ysselsteyn, Koninginnedag en Eeerte H. Communie. Aan deze activiteiten hebben ook diverse ouders meegeholpen. Hiervoor willen wij al die ouders hartelijk bedanken en we hopen het- komende jaar weer op een goede en prettige samenwerking met de ouders, schoolpersoneel en schoolbestuur. De oudercommissie MEDEDELING BASISSCHOOL Ouders, denkt u aan bovenstaande ouder-avonden? Gaarne willen wij u zoveel mogelijk informatie geven. De kinderen hebben een schrijven van de verzekeringsmij. Lipman mee gekregen;. Als u hierover iets niet duidelijk is, neemt u gerust contact op met de school. Ze is voornamelijk bedoeld voor bijkomende kosten zoals extra vervoer naar ziekenhuis. Bovendien is een geval bekend van een jongen die bij een val tanden uit de mond had. Zelfs ook jaren erna, tijdens "de groei" werd dit nog verzekerd! Ook op de ouderavonden kunt u hierover vragen. Hartelijk dank aan ieder voor de prachtige dag, de gezelligheid en de leuke attenties. Het was grandioos en onvergetelijk. Fien en Peter Keijsers-Vollenberg Olieslagersstraat 397, Roermond.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1976 | | pagina 2