z a)> -2- TE KOOP OF TE RUIL: Fasto gasgeijser met aansluiting voor aardgas, teruil tegen geijser met fleesengasaansluiting. H.Weijs Castenraijseweg 30 tel: 639» BEJAARDENVERENIGING Op Donderdag 28 november is er 's avonds een opvoering voor de bejaarden van de kerkdorpen van Venraij. Dat is 's avonds om half 8. Als er zijn die mee willen gaan die niet op de kaartmiddag komen weten dat dan ook. Zorgen voor eigen vervoer. De uitvoering isop St.Servaas. De secr. S.Willemsen. vb Wij zijn erg blij U te kunnen berichten dat ons een dochter geboren is. Bij het toedienen van het H.Doopsel zal zij de namen ontvangen Johanna-Antonius-Henricus-Maria. Haar roepnaam wordt: JEANNETTE Mijn pappa en mamma zijn: P.Arts A.Arts-Driessen. Castenraij, IA november 19?A Tunnelweg 3 <4 r-n TRIMMERS SPORTMENSEN Zijn er nog enkele jongenlui die niet (of wel, doet er niet toe) bijeen sport vereniging aangesloten zijn en toch rap willen blijven???? Elke dinsdagavond can 7 tot 8 uur wordt er in het patronaat een persoonlijke conditietraining voor enkele sportmensen gegeven. Het aantal is echter gering, zodat er nog enkele bij kunnen. Is dinsdagavond bezwaarlijk, dan kan er over gepraat worden om een andere dag in de week te nemen. G.Raaymakers. RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Verleden zondag hebben we de jaarlijkse geluksrit weer verreden onder bijzondere goede weersomstandigheden, zodat wij ook hiermee geluk hebben gehad. Aan deze rit hebben 19 ruiters deelgenomen. Na een mooiE rit over Meerlo naar Swolgen en van daaruit door de bossen naar Tienraij en van daar naar Castenraij waar bleek dat Jac Wismans de wisselbeker had gewonnen en deze dan ook van de schenker M.Houwen in ontvangst mocht nemen. De verder uitslag was: 2. Wil Janssen 10. Wim Tacken 3. Ben Wismans Jan Geerets 5. Anita Seijkens. 6. Gert Dinghs 7. 'Theo Seijkens Peter Strijbos Jos Phili-psen 11. Jac Stiphout 12. Hannij Wismans 13» Piet Hoeijmakers lA. Gert Geerets 15- Margriet Janssen Henk Strijbos Wim Classens l8. Fons Dinghs 19» Antoon Wismans. -L

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2