Vervolg 5.V.Castenraij Mededelingen: Onze donateursaktie zal gehouden worden van 16-9- t/m 20 9. Ieder elftal zal via de leiders een bepaald gedeelte voor ons dorp toegewezen krijgen» De leider zal dit dan vorder verdelen over de spelers. Als bestuur vertrouwen wij er op dat iedereen hieraan zal meewerken om deze aktie te doon slagen. Nogmaals verzoeken wij alle leden, zoals afgesproken op de algemene vergadering, om do helft van de jaarcontributie deze maand te willen voldoen. Jeugdvoetbal S.V.Castenraij Uitslagens Castenraij A 1-Venraij A 4 Castenraij B 1-UJanssum B 1 Castenraij D 1- VRIJ Castenraij E 1- Horst E 4 uit vertrok: 15,10 uur uit vortrek: 12.40 uur uit vertrok: 9.15 uur Dank aan 't afmelden. RIJVERENIG ING DE EENDRACHT" Op het jubileum concours wat de afgelopen zondag te Horst gehoudon word heeft het viertal van Castenraij te tweede prijs behaald. Verder kreeg tl),Classens de vijfde ..-prijs bij de ind, dressuur. Dit was het laatste concours van dit seizoen, wel komt er nog een veteranenconcours wat in Oktober gehouden wordt. Nu het zomersEIzoon ten einde is, is het voor nieuwelingen de beste tijd om met de ruitersport te beginnen. Indien hiervoor liefhebbers zijn, kunnen zij zich opgeven bij de betreffende commadant Voor de ponijclub A, tl/ismans en voor de veteranen G.Luijks, j GEVRAAGD: Nog enkele plukkers (sters) Tevens appelen on peren te koop. Hcrsterweg Tel: 590, J.Classens Fruitteelt bedrijf. Qpstollet.ie 2e klas basisschoolleerlinge Roodpoot vertelt roodpoot is een ooievaar hij woont in een nest op een hoge paal. daar ligt een wiel op eerst hadden ze een nest op een hoge schoorsteen. maar dot was lastig voer de boer, want er was een boerderij. daar woonden de boer en de boerin» de ooievaar kijkt, het vrouwtje heet annelies. ze is gaan vissen. maar roodpoot ziet ze nergens meer, of zou ze op muizenjacht zijn. ja daar komt ze aan. r-»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4